Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: "Wysyp wolnych" zawodników.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Asteck666

Moja propozycja może być kontrowersyjna i pewnie ja potępicie (szczególnie niższe ligi), otóż...
proponuję ograniczyć wysyp wolnych zawodników.
Jest tego zdecydowanie za dużo!!!
- na początku sezonu
- kilka razy podczas sezonu...
Pewnie będą komentarze typu - jeśli nie potrzebujesz to nie kupuj...
Ale trochę to zabija sprawę prowadzenia szkółki żużlowej.

Jeśli juz muszą być "wolni" zawodnicy, to proponuję na początku sezonu dać na LT np. 30 najlepszych seniorów i 30 najlepszych juniorów z BOTów.
60 zawodników sezonowo w zupełności wystarczy.
Takie jest moje zdanie.
Teraz juz nie bedzie takich wysypów, bedzie tylko jeden po seznie zawodnikow bez kontrktu i z botow. Bedzie to 200 zawodników najlepszych i koniec. Poprzednie wysypy to było wprowadzenie do obiegu zagranicznych zawodników.
nowi gracze powinni dostawac na starcie zespol z kilkomo zagranicznymi zaowdnikami
a nie tylko z samymi polakami, do szkolki mogliby tez obockrajowcy przychodzic
Też jestem za tym aby w szkółce znajdowali się obcokrajowcy już kiedyś poruszałem ten temat w wątku "Drużynowy Puchar Świata{DPŚ}".(www.speedway-world.pl/forum/showthread.php?tid=423).
Aby zwiększyć liczbę zagranicznych to tych 200 zawodników na początek sezonu można by było wypuścić jako obcokrajowców.
Koledzy wyżej mają rację.

Bez wprowadzania obco do szkółki/drużyn nowych graczy takie wysypy będą konieczne aby w ogóle obco byli w SW.
A co za różnica czy masz polaka czy kangura w składzie? mi to bez różnicy