Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zmiany graficzne w biegu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Przeleciał sezon jak propozycja uzyskała akceptację graczy i ADMINA. Czy zostanie kiedykolwiek wprowadzona?
Przez brak rozwoju ta gra upadnie. Oczekujesz nowych zmian, a póki co nawet bugów jak ten z gorszą jazdą po skokach nie jest naprawiony.. zaraz zacznie sie sezon a ludzie dalej beda mieli dylemat czy jest sens robić siłę powyżej 74.. co z tego ze sa pomysły jak ten, który dostal akceptacje graczy i admina, skoro nikt tego nie wprowadza. Takie gadanie, sobie pogadajcie, a my i tak nic nie wprowadzimy. Wyglada to jak zachowanie polityków przed wyborami, najpierw wszystkim po równo, a jak przychodzi co do czego to wszystkim gow** !
Przeleciał cały sezon, temat zaakceptowany przez graczy i ADMIN'a. Zostanie kiedykolwiek wprowadzony?
Oczywiście, że nie
Możemy także w tym temacie napisać do Kuby aby w końcu rozwiązanie ujrzało światło dzienne? Czekamy na to ponad sezon, niby zaaprobowane a nadal go nie ma w grze.
Minęły kolejne 3 miesiące i nadal usprawnienie w grze nie zostało wprowadzone.
tak patrząc na to to nie liczył bym na wiele ulepszeń w tej grze już
Uparcie będę pytał, dlaczego zaakceptowane rozwiązanie pomimo upływu kolejnego sezonu gry nie może doczekać się wprowadzenia?


2018-09-18, 23:00

Postaram się tym zająć w tym tygodniu, ewentualnie na początku następnego.



Tak pisał GM_KUBA, nadal temat nie wprowadzony.
melanż się przeciągnął nic nie poradzisz
Może tutaj już nie ma innych adminów, oprócz Marka od transferów i Henrika?
Wdrożyłem to właśnie w zwykłym live i czekam na opinie. Kiedy zostanie to zaakceptowane, będę tow wolnym czasie wprowadzał w pozostałych.
ja uważam ze jest z kaskami dużo lepiej teraz niż jak było z zawodnikami wiec zmiana na plus
(2019-05-26, 08:36:22)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]ja uważam ze jest z kaskami dużo lepiej teraz niż jak było z zawodnikami wiec zmiana na plus

Według mnie lepsza wersja z nazwiskami było lepiej czytelne kto jaki czas osiągnął
teraz jest kozacko dla mnie na +
Czy jesteście pewni, że bez międzyczasów okrążeń jest ciekawiej, że jest lepiej? Osobiście mam wątpliwości.
Stron: 1 2 3