Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Baraze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Który zespól jedzie w barażach ?
Czy jezeli wystawilem 3 zawodnikow w turnieju indywidualnym i tego samego dnia wystawilem ich do barazy bedzie to ze soba kolidowalo? Z gory dzieki
Nie pojadą tu i tu Uśmiech
Gdzies napewno pojada...
Tu i tu w sensie że pojadą i w zawodach indywidualnych i w barażach Uśmiech
Uff dzieki....
witam,
jestem swiezym graczem i zastanawiam sie nad sensem ograniczenia w regulaminie mowiacym o tym, ze 1 gracz nie moze miec wiecej kont. Wydaje sie, ze to ma sens pod warunkiem, ze obie sa akurat w jednej grupie. Poza tym nie widze mozliwosci oszukiwania w grze. Byc moze sie myle, wiec prosze o oswiecenie mnie. Mowi sie na forum, ze moga byc przekrety z zakupami, wiec pytam sie w jaki sposob, skoro zawodnik jest sprzedawany/kupowany na drodze licytacji a nie wskazania poza nia z klubu do klubu. Prosze o edukacje w tym wzgledzie, bo przyznam nie rozumiem tego.
pozdrawiam wszystkich
Chodzi o wykupowanie sobie słabych zawodników z drużyny przez ewentualnie drugie swoje konto, aby pozbyć się obciążenia na początku gry spowodowanego wymaganiem płatności słabym zawodnikom, u których czekamy, aż im się kontrakt skończy. Dodatkowo Z drugiego konta można sobie wykupywać zawodników za horrendalne sumy i w ten sposób nie ma licytacji, a jest jedna oferta, gdzie nikt inny się nie skusi na zawodnika ze średnią 50 za dajmy na to 700k.
Dziwne że tego nie zauważasz...
Jaki problem jest zrobić sobie kilkanaście kont i nastawić się na imperium 1 klubu? Oczko
To proste.... Wystawiasz jakiegoś słabego zawodnika i sam kupujesz go (innym klubem) przepłacając kilkakrotnie. I tak ciągle ---> kupujesz jakiegoś słabego zawodnika z LT, po 2 tygodniach wystawiasz i znowu jeszcze innym klubem płacisz za niego kolejne miliony...
Oczywiście wiąże się to z tym że co 2tygodnie będziesz usuwał kolejne zespoły bo nie będa miały nic na koncie i jednocześnie rejestrował kolejnych kilka drużyn żeby znowu mieć pieniądze aby wzbogacić ten 1 klub...
Więc Twój argument o tym że zawodnik idzie drogą licytacji jest dość dziwny? ;>
Jaki sens miałaby wtedy ta gra? ;> Co wspólnego z managerem? Uśmiech

Drugie stwierdzenia też jest dziwne. mówisz że ma to sens jeśli nie będą w 1 grupie Uśmiech
Ok, jeśli zakładasz drużyny to może i wylądują po różnych grupach w 6 lidze ale co jeśli za kilka sezonów będą awanse? Jak sobie wyobrażasz jazdę w 1 czy 2 lidze? System ma porozdzielać te drużyny za każdym razem żeby tylko się nie spotkały w jednej grupie czy jak? a W e-lidze? awansuje tylko jedna bo druga jest założona przez tego samego gracza? Uśmiech

Mam nadzieję że trochę rozjaśniłem sytuacje Uśmiech
W każdym razie nie poddawaj się i próbuj stworzyć silną drużynę..... ale tylko jedną! Język
(2012-03-15, 10:06:05)ukppku napisał(a): [ -> ]Dziwne że tego nie zauważasz...
Jaki problem jest zrobić sobie kilkanaście kont i nastawić się na imperium 1 klubu? Oczko
To proste.... Wystawiasz jakiegoś słabego zawodnika i sam kupujesz go (innym klubem) przepłacając kilkakrotnie. I tak ciągle ---> kupujesz jakiegoś słabego zawodnika z LT, po 2 tygodniach wystawiasz i znowu jeszcze innym klubem płacisz za niego kolejne miliony...
Oczywiście wiąże się to z tym że co 2tygodnie będziesz usuwał kolejne zespoły bo nie będa miały nic na koncie i jednocześnie rejestrował kolejnych kilka drużyn żeby znowu mieć pieniądze aby wzbogacić ten 1 klub...
Więc Twój argument o tym że zawodnik idzie drogą licytacji jest dość dziwny? ;>
Jaki sens miałaby wtedy ta gra? ;> Co wspólnego z managerem? Uśmiech

Drugie stwierdzenia też jest dziwne. mówisz że ma to sens jeśli nie będą w 1 grupie Uśmiech
Ok, jeśli zakładasz drużyny to może i wylądują po różnych grupach w 6 lidze ale co jeśli za kilka sezonów będą awanse? Jak sobie wyobrażasz jazdę w 1 czy 2 lidze? System ma porozdzielać te drużyny za każdym razem żeby tylko się nie spotkały w jednej grupie czy jak? a W e-lidze? awansuje tylko jedna bo druga jest założona przez tego samego gracza? Uśmiech

Mam nadzieję że trochę rozjaśniłem sytuacje Uśmiech
W każdym razie nie poddawaj się i próbuj stworzyć silną drużynę..... ale tylko jedną! Język

Jak to czytam, faktycznie widze mozliwosci kombinowania. Problemem u mnie bylo to dojrzec gdyz po pierwsze gram pierwszy sezon a po drugie nie nastawialem sie na oszukiwanie, stad moje zapytania. Jestem ofiara regulaminu, gdyz gralem na 2 kontach (mojego brata, ktory zrezygnowal z gry). Chcialem poznac zasady i myki, szlo mi calkiem dobrze i zajmowalem czolowe pozycje obu druzyn. Wczoraj BAN pozostal niedosyt pewien.
piszecie o takich przekrętach, a jak wiadomo nie dochodzi już do takowych, ponieważ za dużo osób pilnuje listy transferowej, żeby nie dochodziło do wałków, tym bardziej tak bardzo podejrzanych.
Teves, ale jeśli już ktoś próbuje, to bany się sypią. Więc lepiej poinformować nowego gracza o tym, czego nie wolno. Tym bardziej, jak mówi, że dostał bana Uśmiech
Owszem dostalem bana, ale mimo wszystko uwazam, ze Brylant to nieciekawy typek, jest strasznie zarozumialy pewy i siebie, byl niezbyt mily, a to zle o nim swiadczy, w koncu nie trafil na oszusta, ale jak zwykle mawiaja regulaminy wszelkiej masci, admin ma zawsze racje
Nie wdaję się w polemiki, a już na pewno nie na forum, ale tutaj zrobię wyjątek. Po pierwsze nie wciskaj kitu, że to było konto Twojego brata. Założyłeś w sumie 4 konta z czego jedno sobie zostawiłeś, 2 zostały zablokowane na samym początku, a o czwartym zapomniałem z czego skrzętnie skorzystałeś i grałeś na dwie ekipy przez 2 miesiące. Po drugie możliwość posiadania tylko jednej drużyny w grze to nie mój pomysł, ale skoro taka jest wola Stefika, to do tego się stosuję.
Stron: 1 2