Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 2 liga 1 klasa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam wszystkich.
witam wszystkich rywali z grupy w nadchodzącym sezonie Uśmiech jako benjaminek zapewne powinienem miec ostudzone ambicje , ale jest inaczej mam zamiar isc za ciosem i za cel stawiam miejsce 1-3 w lidze Uśmiech skład najprawdopodobniej pozostanie taki sam jak jechałem w 3 lidze ,ale co prawda nie wykluczam wzmocnien w miare potrzeb i pokazania sie na LT wartosciowych zawodników w skrócie moj skład:

sr.skila z dnia 28.11.11 przed obozem

1.Szymon Borowski 60.4 (s)
2.Patryk Michalak 58.4 (s)
3.Balbin Nowakowski 60.4 (s)
4.Jeremiasz Wróblewski 58.6 (s)
5.Herbert Mitko 59.2 (j)
6.Kajetan Gapiński 57.8 (j)
7.Krystian Klasa 55.6 (j)

w walce o miejsce w składzie beda rywalizowac:

rez.1.Kamil Szczypiorek 58 (s)
rez.2.Keown Pardey 58.8 (s-aus)
rez.3.Matw Ballard 55.4 (j-uk)

mam nadzieje ze mecze z moim udziałem w lidze przyniosa zarówno wam jak i mi duzych emocji mimo wyników jakie bede ja czy rywale osiagał-li .pozdrawiam
co prawda sr. skila o niczym nie swiadczy Uśmiech ponieważ zalezy od poszczególnych skili jak zawodnik jest ukierunkowany Uśmiech ale sadze ze liga powina byc wyrównana Uśmiech zobaczymy jak nasze ekipy beda sie prezentowac po obozach Uśmiech

moje cele klubowe (poza wynikami druzyny ) na ten sezon :

-budowa oswietlenia
-dalsza rozbudowa stadionu
-przedłuzenie kontraktów z podstawowymi zawodnikami
-ewentualne wzmocnienie druzyny przyzwoitym juzniorem (patrzac w przyszłosc) lub tez seniorem (jezeli sie takowy pokaze na LT)
-obóz kondycyjny po sezonie, obsługa parku maszyn,pensje dla zawodników itd itp na wysokim poziomie

co prawda srodki na ten sezon w tym momecie mam ograniczone ale mysle ze mój budżet bedzie ksztautował sie w granicach 6-10 mln zł na ten sezon !!
w jaki sposób mam zamiar pozyskac owe srodki??
- sprzedaz biletów ok 3,6 mln !!! ( obliczenie wynika z poprzedniego sezonu w którym miałem ok 400 tys na czysto z meczy)
-sponsor ok 3 mln ( 16 tyg x ok 130 tys = ok 2,1 mln plus ewentualne srodki za zajęta pozycje w lidze)
-transfery od 2-4 mln !! sprzedaz zawodników tych których juz mam plus ewentualne okazje

daje nam to wyzej wymieniony budrzet na ten sezon no skromnie napisałem Uśmiech dla jednych kwota 6-10mln jest wyzwaniem !! dla mnie minimalnymi osiagnieciami ! max budrzetu nie przedstawieUśmiech pozdrawiam