Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Gdzie szukacz indywidualne dofinansowanie juniorów?
Nie ma czegoś takiego Uśmiech
Istnieje jakaś tabela biegów?Podobno biegi są rozgrywane wg faktycznie obowiązujących przepisów,ale przecież nie ma biegu juniorów (2)
Możliwe, że w niedługim czasie będziemy rozgrywać mecze według faktycznie obowiązujących przepisów. Jednak w tej chwili jedziemy na starych zasadach: w biegu 1szym startują juniorzy, później 9 biegów to stałe pary w drużynie (każda para gospodarzy z każdą parą gości), 3 biegi gdzie następuje zmiana par drużynowych i na końcu dwa biegi nominowane (mistrzowskie) w których startują najlepsi zawodnicy drużyn. W biegu 14 jadą zawodnicy z trzecim i czwartym dorobkiem punktowym w drużynie, a w 15 dwóch najlepszych riderów.
Oczywiście można robić zmiany taktycznie (gdy przegrywa się mininimum 6pktami) i zmiany zwykłe wpuszczając juniorów Uśmiech

Tutaj rozpis graficzny na przykładzie mojego przyszłego meczu ----> http://www.speedway-world.pl/i,result-334479
(2012-03-10, 19:09:22)Selby napisał(a): [ -> ]Napisałem post dziś, może tutaj ktoś odpowie. a ja jeszcze raz zapytam o ten procent, o jaki wzrastają umiejętności juniorów przy dofinansowaniu indywidualnym. Ile to jest dla poszczególnych wartości?
Gdzie można sprawdzić dofinansowanie indywidualne juniorów?
Już Marek odpowiedział, ne ma czegoś takiego jak dofinansowanie juniorów
(2015-01-27, 09:33:27)wojtas_gkm napisał(a): [ -> ]Już Marek odpowiedział, ne ma czegoś takiego jak dofinansowanie juniorów
SELBY chyba ma Duży uśmiech
(2015-01-27, 10:54:20)PatTomba napisał(a): [ -> ]
(2015-01-27, 09:33:27)wojtas_gkm napisał(a): [ -> ]Już Marek odpowiedział, ne ma czegoś takiego jak dofinansowanie juniorów
SELBY chyba ma Duży uśmiech

To niech się pochwali na czym to 'dofinansowanie indywidualne' polega, bo ja pierwsze słyszę a nowicjuszem nie jestem Język
Witam! Widziałem na forum (w różnych miejscach) posty odnośnie naliczanych XP za biegi. Czy może ktoś podać tabelkę ile XP za bieg i w jakich zawodach?
(2014-12-30, 21:19:02)tofik napisał(a): [ -> ]XP (doświadczenie):
- za mecz ligowy wzrasta 0,05 / bieg
- za mecz pucharowy wzrasta 0,03 / bieg
- za mecz sparingowy oraz barażowy wzrasta 0,02 / bieg
- za start w IMSW wzrasta 0,01 / bieg
- za turniej indywidualny wzrasta 0,005 / bieg
- za czwórmecz wzrasta 0,005 / bieg
- wywiera wpływ na jazdę zawodnika

Tu masz wszystko Uśmiech
wielkie dzięki !!
Witam. Jest możliwość usunięcia sparingu z terminarza? Przez przypadek zaakceptowałem zaproszenie i chciałbym naprawić ten błąd.
Pisz do Henrika.
Czy do 14 biegu w przypadku zawodnikow majacych taka sama ilosc punktow np.
xxxxx 2,2,2,2
yyyyy 2,2,2,2
.... wybierany jest zawodnik który osiagał lepsze czasy w meczu a szczególnie w 4 swoim biegu?
czy tez od pozycji w skladzie wystawionym do meczu ( np. zawodnik z numerkiem 2 i 4)
zauwazyłem ze z 4 pozycji czesciej zawodnicy nie jada 14 biegu
Wybierany jest wtedy zawodnik który ma niższy numer ID ale też w takim wypadku sam dokonać zmiany zawodnika do biegu nominowanego.