Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W przypadku równej ilości punktów co decyduje o miejscu w tabeli?
Małe punkty.
Witam. Mam takie małe pytanko. W realnym świecie zazwyczaj jest tak, że najlepszy zawodnik wystawiany jest pod numerem 5 albo 13. Jaką opcje w symulacji składu wybrać żeby taki skład uzyskać. Gdy wybiorę optymalny tak się nie dzieje.
I jeśli można jeszcze jedno. Co bardziej brać pod uwagę przy ustalaniu składu-XP czy średnią a może tylko dany skill np. siłę gdy tor mam normalny. Z góry dzięki za odpowiedzi. Dodam że przewertowałem całe forum i te dwa pytania mimo wszystko mnie dalej nurtują.
Wybierz sobie przewaga 11 biegu wtedy masz lidera na 13  a co do drugiego pytania to jest kilka opcji.
1-zrób wspólny trening
2-pojedz sparing na takim samym torze jak twój wystawiając wszystkich zawodników jeśli masz ponad 8 to pojedź 2 spary i zobacz jakie czasy mają ( najlepiej pojedź u siebie 2 razy a jak na wyjeździe to  z tym samym rywalem) ale uwzględnij warunki pogodowe
3-wybierasz skład z symulacji
4-wybierasz zawodników z najwyższą śr lub xp choć zawodnik mający np xp 12 i śr 60 będzie szybszy od zaw. xp 9 i śr 64
Skład ustalasz ty i też pytanie czy chcesz skład na lige (1-4 pkt) czy na sparing bo jeśli na spar to staraj się mieć sprawnośc po sparingach na poziomie 0 u wszystkich to wtedy nic nie będą tracić a po lidze najlepsi zyskają
Witam mam pytanie zauważyłem że zawodnicy moi mają gorsze czasy od poprzednich.Mój zespół był w 5 lidze a teraz jest w 4 lidze może ktoś mi odpowie
(2015-04-02, 11:29:38)yarro81 napisał(a): [ -> ]Witam mam pytanie zauważyłem że zawodnicy moi mają gorsze czasy od poprzednich.Mój zespół był w 5 lidze a teraz jest w 4 lidze może ktoś mi odpowie

Mogą mieć zużyte motory i dla tego jeżdżą słabiej
a może zmieniłeś nawierzchnie toru to też będą inne czasy
No i pogoda też ma znaczenie jakie czasy robią zawodnicy.
Jest jeszcze jedna możliwość że Twoi zawodnicy mieli skok siły i trzeba im dobrać motory odpowiednie do danej siły.
Wydaje mi się, że właśnie o dobór motoru pod siłę w tym przypadku chodzi, albo pogoda, bo też łatwo przeoczyć.
Sprawność też sprawdź, czy czasami nie spadła Uśmiech
jaką kwotę najlepiej przeznaczyć na reklamę meczu ligowego?
mam pytanie odnosnie treningu siły na torze normalnym - czy skoki są takie same jak tech. i prowadz.?
(2015-04-04, 21:54:48)Redman napisał(a): [ -> ]jaką kwotę najlepiej przeznaczyć na reklamę meczu ligowego?

To zależy od tego jaki masz stadion jak masz z 15,000 to możesz dać z 140-160 tyś
A jak masz 9000 to reklama 90,000 wystarczy
Skoki są zależne od :
- wieku zawodnika
- talentu
- stopnia posiadania skila > czyli im większy skill posiada dany zawodnik tym analogicznie dłużej go trenuje.
Gdy talent zawodnika wynosi :
Talent 1 to może mieć skok +1 (65% szansy na skok) lub +2 (35% szansy na skok)
Talent 2 to może mieć skok +1 (35% szansy na skok) lub +2 (65% szansy na skok)
Talent 3 to może mieć skok +1 (33% szansy na skok), +2 (34% szansy na skok) lub +3 (33% szansy na skok)
Talent 4 może mieć skok +1 (10% szansy na skok), +2 (35% szansy na skok) lub +3 (55% szansy na skok)
Talent 5 może mieć skok +2 (35% szansy na skok) lub +3 (65% szansy na skok)
(2015-04-11, 12:47:21)Henrik napisał(a): [ -> ]Skoki są zależne od :
- wieku zawodnika
- talentu
- stopnia posiadania skila > czyli im większy skill posiada dany zawodnik tym analogicznie dłużej go trenuje.
Gdy talent zawodnika wynosi :
Talent 1 to może mieć skok +1 (65% szansy na skok) lub +2 (35% szansy na skok)
Talent 2 to może mieć skok +1 (35% szansy na skok) lub +2 (65% szansy na skok)
Talent 3 to może mieć skok +1 (33% szansy na skok), +2 (34% szansy na skok) lub +3 (33% szansy na skok)
Talent 4 może mieć skok +1 (10% szansy na skok), +2 (35% szansy na skok) lub +3 (55% szansy na skok)
Talent 5 może mieć skok +2 (35% szansy na skok) lub +3 (65% szansy na skok)
już dokładnie nie pamietam ale wydaje mi się że nawet ci z talentem 5 mieli skok tylko o 1 i jeśli chodzi o siłę przeważnie mam skok o 1 a rzadko skok o 2
a zmieniłem teraz nawierzchnię na grząską i od razu są skoki o 2-3
- czyli żeby była jasność nawierzchnia nie ma wpływu na skoki skila?
nawierzchnia nie ma wpływu na skoki.
widocznie szczęście Ci sprzyja w treningach przy takim torze, ale w żaden sposób nie są to sytuacje od siebie zależne Uśmiech

Talent 5 nie może robić skoku +1. Wyjątkiem jest zdarzenie gdy w jakiejś umiejętności masz 99, wtedy z racji tego że max wynosi 100, zawodnik siłą rzeczy robi +1 Uśmiech