Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
O godzinie 12 jest egzamin
Czy atut własnego toru (ten cały handicap) ma miejsce także podczas 4meczy i zawodów indywidualnych?
Nie ..
mam pytanie odnośnie obozów, ponieważ dzisiaj mój zawodnik dostał kontuzji i nie wyleczy się do obozów a go wysłałem i tu moje pytanie czy pomimo kontuzji normalnie będzie trenował na obozach ??
Według mnie to tak :
Dni treningowe za oboz dostanie normalnie a treningi zacznie jak wyleczy kontuzje a kiedy to bedzie to ty wiesz
Tak normalnie dostanie za obozy to co wybrałeś, nie będzie mógł tylko odbywać treningu codziennego do momentu wyleczenia a za obozy otrzyma dni treningowe normalnie.
W tej samej chwili Henrik napisaliśmy post Uśmiech
dzieki
Ile czasu trzeba na pelna aktywacje konta ?Ja rejestrowalam sie 10 11 i do tej pory na moja poczte nie wplynal zaden link
Powinien od razu dojść na podany adres ale skoro nie dotarł to napisałem już do Stefika w czym problem i jak się pojawi to zajmie się tym.
Jak wiadomo zawodnikom którzy będą na obozach nie będzie liczona sprawność, w meczach będą wykluczani a co jeśli chodzi o XP-będzie rosnąć jeśli będą startować?
Za wykluczenia z biegów nie może przecież rosnąć XP .
Nadal nie otrzymalam linku aktywacyjnego na moja poczte link na forum otrzymalam bez problemu
Becia na moje to nie jesteś jedyną osobą z tym problem Kilka osób zakładało drużyny a do aktywacji nie było nikogo .
Dziś aktywowałem jedną drużynę z dzisiejszej rejestracji Może problem był chwilowy
Becia w końcu masz aktywowane konto i drużynę również przydzieliłem do ligi.