Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pytania dla nowicjuszy (i nie tylko)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak mam sprawdzić ranking swojej drużyny? w zakładce wymieniane jest tylko 99 najlepszych.
Moja drużyna lub ranking gry
Tam pisze twoje m-ce w rankingu
Jedynie w zakładce swojej drużyny ale gdy jesteś w rankingu na miejscu poniżej 512 miejsca to nie widać które Twoja ekipa zajmuje bo ranking wyświetla tylko drużyny do 512 miejsca czyli te które startują w pucharze gry.
mam pytanko od czego zależy pensja do przedłużenia kontraktu ??
Od talentu sredniej i wyników ligowych
to trochę dziwne mój zawodnika na talent 4 ma niską średnią i średnia ligowa wynosi 0,27 a za przedłużenie chce 4,5 tysiąca. jest to możliwe taka pensja ?
A jaka ta srednia ?
Pytam się bo nie ktorzy gracze słowo słabe maja nawet dla zawodnikow ze srednia 85-90
powiem tylko że poniżej 70.
Przedział 65-70 to jest realne sam tak mam z tym ze moi maja wyższe xp inlepsza srednia biegową
Oczywiscie to juniorzy bo takich seniorow to ja nie mam
ok dzięki.
Jak usuwac wiadomosci z poczty. Mam konto Silver.
Zaznaczasz po prawej stronie, które chcesz usunąć a na dole jest klawisz usuń. Chyba, że pytasz o grę a nie o forum, ich nie usuwa się, zbierają się w kategorii adresat, pod którym zobaczysz korespondencję z jedną osobą, ważny jest nick gracza.
kiedy są pobierane pieniądze z nakładu na szkółkę?
Nakład na szkółkę pobierany jest w soboty. A pensje dla trenerów codziennie (oprócz weekendów chyba)
aha, ale rozumiem że te 20 % działa każdego dnia a nie tylko w soboty, tak?