Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Puchar Polski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeśli wpływy za bilety są jak w meczu towarzyskim ... To jakie są korzyści za branie udziału w Pucharze Polski? Bo jeśli nie ma za to większych pieniędzy ani jakiegoś doświadczenia czy coś to po co mam brać w tym udział.. Lepiej rozegrać mecz towarzyski chyba,że o czymś nie wiem..
dla pierwszej 4 mają być nagrody finansowe Duży uśmiech
tak mi się o uszy obiło
Wpływy z meczów beda 25% wyższe niz na sparingach Oczko Dziś wieczorem to wykonam i przetetsuje oczywiście ;]
na stronie pisze
Cytat:Dla najlepszych drużyn przewidziane są gratyfikacje pieniężne.

jakieś szczegóły ?
Ja bym proponował coś w stylu ,że przejście do kolejnej rundy to nagroda 50.000 zł Oczko
Casy pomysl jest fajny.
Awans do 2 rundy nagroda 25tys
awans do 3 rundy nagroda 50tys
za awans do rundy finalowej byla by nagroda 200 tys plus jakas gratyfikacja za zajete miejsce
Fajnie by to wyglądało ale czy jest sens najlepszym obecnie klubom jeszcze bardziej pomagać finansowo? Bo oczywistą oczywistością jest to że najdalej w tym pucharze będa przechodzić druzyny z e-ligi,1 ligi i najlepsze z lig 2 Uśmiech)
Możliwe że zrobi się ogromna przepaść między poszczególnymi ligami itd....

Jeśli już koniecznie nagrody to może coś w stylu pucharu graficznego, albo jakąś karte historii w zakładkach zrobić i tam umieszczać najlepsze drużyny poszczególnych edycji pucharów, albo po prostu zwykły vip na jakiś okres czasu.

Co Wy na to? Oczko)
Nie pomyslałem o tym. ukopku ma racje. Wycofuje to co napisalem wczesniej, to zły pomysl Uśmiech
nie było by tego problemu gdy by drużyny z wyższych lig zaczynałem od późniejszej rundy.
moze jakies nagrody dla najlepszych w postaci darmowego vipa przez jakis czas ?
albo wyroznienie ich np. na stronie glownej tabelka z top 10 druzyn Oczko
Ja proponuje , za przejście do następnej rundy pare tysięcy tam już ktoś pisał , 50 tyś to wydaje mi sie będzie odpowiednia suma... ;]
Jestem za Uśmiech

speed_55

To może należałoby pierwszy etap rozgrywek wspomnianego Pucharu zrobić w poszczególnych ligach. Tylko Eliga z dwoma grupami 1 ligi razem.
Czy puchar polski zaczyna sie juz od najbizszego wtorku tj.13 grudnia ?
tak
Stron: 1 2