Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Przypomnienie o koncie VIP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam do zaproponowania prostą  ułatwiająca zmianę. Mianowicie, mam na myśli przypomnienie o wygasajacym koncie VIP np. 7 dni przed końcem pakietu oraz 2 dni przed końcem. Myślę, że ułatwi to nieco kontrolę nad tym, bo można zapomnieć przedłużyć vip, a pojawiają się czasem pytania na czacie gry dlaczego coś się zmieniło w grze, a tak naprawdę komuś zwyczajnie wygasło konto VIP. Myślę, że nie będzie to trudne do realizacji i wejdzie w życie. Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Dziękuję za odzew! Nie spodziewałem się tak licznych odpowiedzi! Zainteresowanie tematem przerosło moje wszelkie oczekiwania!


Tak właśnie demotywujecie graczy, a potem się dziwicie, że nas tak mało.
licznych wypowiedzi i wielkiego zainteresowania tematem spodziewać się raczej nie powinieneś. gdyż jest to mało znaczący dodatek i na wielki odzew ze strony graczy bym nie liczył.

do wprowadzenia
Temat wisiał tydzień. Ktoś chyba jednak z adminów tutaj zagląda? Nie chodzi oto żeby teraz każdy napisał co o tym myśli, bo tak jak napisałeś, jest to mało znaczący dodatek. Jednak jakikolwiek post liczyłem, że się pojawi. Nawet taki, że to głupie i wątek zostanie usunięty. To już by było coś Uśmiech