Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: rezerwa taktyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
trzeba by pomyslec nad jakas zmiana bo po wprowadzeniu sprawnosci RT stracila na wartosci! tzn w 6 starcie zawodnik osiaga slaby wynik!
managerowie (w tym ja)uciekaja sie teraz do tego zeby jechac mniej biegow
http://www.speedway-world.pl/i,live-608181
(dodam ze to dobra zmiana bo preferuje graczy on line)
moja propozycja to np zawodnik jadacy z taktycznej nie tracil by sprawnosci za ten bieg
ps mysle ze sa madrzejsze glowy tutaj takze licze tez na jakies inne propozycje jak mozna by rozwiazac ten problem
zatem poczekam na opinie innych graczy Uśmiech
Myśle, że jakby zawodnik jadacy jako RT w ogóle nie tracił sprawności byłoby lekką przesadą.. ale np. niech traci tylko połowe sprawności za bieg jako RT! To już brzmi lepiej Uśmiech
a ja w tym temacie zgadzam sie z opinia Pereza
W sumie to nie mam zdania w tym temacie i nie wiem co byłoby lepsze... może faktycznie mógłby taki delikwent tracić połowę tego co normalnie, myślę że można by zobaczyć czy to w ogóle ma sens Uśmiech
po zmianach jakie weszly (chodzi o sprawnosc) zawodnik jedzie bieg ekstra, a taktyczna ma pomagac w dogonieniu przeciwnika ale po takiej zmianie jak zawodnik ma wiecej o 1 start niz przeciwnicy to mozna stwoerdzic ze np kolejne jego 3 starty beda gorsze wiec nie ma po co robic taktycznej skoro 1 bieg sie cos nadrobi a 3 straci! moim zdaniem polowa to tylko polsrodek bo caly czas o iles sprawnosci bedzie mial w kolejnych biegach mniej niz przeciwnicy! takich meczy mozna znalezc wiecej gdzie tendencja jest zeby jechac mniej biegow niz 5 takze taki deliwent jadac z taktycznej naprawde pomagal by druzynie! przy dzisiejszych przepisach to poprostu traci druzyna!
zainteresowanie bardzo male wiec moja propozycja to ze Arek musisz sam pomylsec co zrobic i czy wogole cos zrobic! z mojego punktu widzenia skoro jest opcja puszczenia zawodnika z taktycznej to dobrze by bylo zeby to mialo jakies korzysci Uśmiech
Ja jestem na nie. Dlatego że będzie wpłynie to na sztuczne wbijanie XP w sparingach, gdy nie będzie pobierana za to sprawność
To tez troche sztuczne utrzmywanie dziadków w grze w moim odczuciu
szukacie minusow takiego rozwiazania moze i dobrze ale mi nie o to w zagadnieniu chodzilo! chcialbym zeby w meczach ligowych taktyczna miala jakis sens! wiec np tylko w ligowych by nie zabieroalo sprawnosci (lub tak jak pisalem wyzej moze ma ktos jakies inne propozycje w rozwiazaniu tego zagadnienia)
ps. dziady powoli maja wychodzic z gry ale kazdy z nas zazwyczaj ma asa w druzynie woec dobrze bylo by zeby nas wspomogl kiedy przegrywamy Uśmiech
A ja optuje za brakiem spadku sprawnosci w lidze i meczach pucharowych
Chodzi o to, że.. dużo meczów jest na styku 48-42 do 45:45 ! I tracąc te 6 pkt na starcie np. Puszczam dziada z RT i mam wtedy przewagę, bo punkty zdobędzie, a ja na tym nic nie strace... Może się okazać nawet tak, że gracze będą celowo dążyć do straty 6 pkt przed biegami nominowanymi, bo wtedy w 14 biegu zrobią 2x RT bez strat i w biegu 15, najmocniejsza para pojedzie znowu z tym samym czasem co w biegu 14! Myśle, że strata jakaś powinna być, albo może da się zrobić osobne widełki sprawności dla RT... np tak:
Wiek: Strata spr. z RT:
16-21 0%
22-25 1%
26-29 2%
30-36 3%

Temat należy szeroko przemyśleć... Żaden spadek sprawności, będzie faworyzował znowu bardzo dziadków..
Zgadzam się z Bradem Uśmiech
(2018-12-10, 20:48:42)Marek79 napisał(a): [ -> ]Zgadzam się z Bradem Uśmiech

Dziękuję, miło to od Ciebie usłyszeć. Oczko
brad podeslal jakis pomysl i oto mi chodzi zeby wyszla jakas dyskusja, a Arek musi po naszych opiniach doksc co bedzie najlepsze
Stron: 1 2