Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zawody Indywidualne i Czwórmecze do pilnej poprawki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem jak to zrobić ale na początek proponuje wprowadzić zużywanie sie silników w zawodach indywidualnych jak i czwórmeczach. Ponadto proponuje osobne wprowadzenie zużywanie sie sprawności  tak jak w meczach ligowych bo puki co te rozgrywki nie mają żadnego piorytetu i znaczenia kiedy po pierwszej seri już można wytypować kolejność miejsc całej szesnastki zawodów czy tez kolejność miejsca w czwórmeczach . Tylko jest też kwestia tego że starszemu zabierze więcej sprawności jak młodszemu czyli tak naprawde to też jest złe rozwiązanie .Jak ktoś ma jakieś pomysły niech składa propozycje.W takiej formie jak to teraz funkcjonuje nie ma sensu rozgrywać takich zawodów.
Jedyna propozycja jaka napisałeś w tym poście jest to żeby zuzywaly się motory na indywidualnych zawodach i czwórmeczach. Moje pytanie brzmi, po co? Jeśli będzie taka opcja to będę jeździł cały tydzień bez moto i tylko na ligę przydzielal. A ty byś tak chciał codziennie kupować nowy sprzęt?
Jak bym miał lepszy pomysł na rozwiązanie problemu to bym napisał a od czegoś trzeba zacząć . Wątek powstał po to by ten problem jakoś rozwiązać co to za zawody jak po czterech biegach można wskazać kolejność zawodników na koniec turnieju.
Teraz już niekoniecznie !
Myślę, że tofik ogólnie rzecz biorąc intuicyjnie zgłosił ciekawy pomysł. Można by go pewnie dopracować. Jest on bowiem, jak zauważył Selby niepełny. No bo właśnie a po co? No właśnie nie tylko o zużycie motocykli idzie ale i o spadki sprawności tylko, że nie jakiś osobne, jak napisał tofik ale zwyczajne - rzeczywiste. Obie te rzeczy mają znaczenie. Spadek sprawności większe. Gdyby podnieść jeszcze nieco współczynniki zdobywanego doświadczenia płynące z takich zawodów to już miało by to pewien sens gdyż na razie chęć zdobywania doświadczenia poza pieniężnymi zyskami jest jednak pewnym powodem uczestniczenia w CM i ZI. No a jaki sens? Taki, że pojedyncze zespoły nie byłyby w stanie skutecznie, bez konsekwencji czyli bezkarnie ogarnąć rozgrywek wszelkiego rodzaju - czytaj zysków. Tylko, że CM mają i tak za słabą na razie frekwencję kibiców a sama potrzeba startowania w ZI czy CM a nawet w meczach towarzyskich - sparingach nie jest obecnie taka znów powszechna. Można spróbować to zmienić podnosząc rangę zawodów poza ligą. Uczynić to łatwo na jeden z dwóch sposobów albo oba równocześnie. Jeden to, jak wspomniałem zwiększenie doświadczenia a może lepiej wyrównania doświadczenia płynącego z wszelkich zawodów czyli zrównania. Wszędzie przecież jeździ się w lewo, a drugi sposób to podniesienie waloru finansowego co można uczynić na bardzo wiele sposobów. Od wzrostu frekwencji kibiców do nagród dla klubu za konkretne miejsce w danych zawodach czy samo zwycięstwo.
to co tofik chciał osiągnąc można osiągnąć w bardzo prosty sposób na sparingi indywidualne i inne motorki się zużywają a jak jedzie bez motoru to się exp nie nabija i będzie po problemie
To też jest bez sensu, bo nikt takiego motoru nie będzie naprawial ani wymieniał. Jeden motor będzie po prostu na inne zawody, na którym będzie zawodnik lapal same defekty Oczko
a za defekt exp sie chyba też nie nabija? albo mógłby się nienabijać Duży uśmiech ogólnie mi bardziej chodziło o to że trochę pomyśleć i jest to do zrobienia ale też nie jest to konieczne Duży uśmiech
Nabija się za XP za defekt i taśmę normalnie.