Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 2 liga 2 klasa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
1. CKM Włókniarz Częstochowa
2. Orzeł Łódź
3. Marma Rzeszów Speedway Team
4. ROW Manhattan Rybnik
5. KS STAL GORZÓW
6. FC STOJAK BYDGOSZCZ
7. KS Sharks Chałowice
8. KS ROW"Jessi" Rybnik
9. Shahtar Chervonograd
10. Warka GKM Grudziądz


Witam w 2 lidze 2 klasie, moim celem na ten sezon jest utrzymanie, chyba, że będzie dobrze szło to może o jakiś medal powalczę, widzę, że w naszej lidze jest kilka mocnych ekip, będzie ciekawie.

Piszcie tu na temat naszej ligi.

kyjo81

No wreszcie ktoś pomyślał i otworzył temat. Gratki. Moim celem jest również utrzymanie w lidze i mam nadzieje że temu podołam, choć wiem że będzie ciężko. Co do lidera tej grupy to nie mam pojęcia. na pewno będziemy mądrzejsi do 3,4 kolejkach. Mam nadzieje że parę drużyn dołączy do pisania tekstów. pozdROW...
Ja ostatnimi czasy zaniedbałem tą grę dość bardzo wpadłem przez to w długi itp. Dlatego liczę że uda mi się uskrobać jakieś 8 miejsce by nie spaść bezpośrednio. Liczę na ciekawą walkę w tym sezonie

Piotr36

Witam kolegow z ligi mysle ze te rozgrywki beda ciekawe a co do zwyciestwa calej ligi to ogolnie nie mam pojecia ale mysle ze Warka GKM Grudziądz walczylem z nim w trzeciej lidze i ma ciekawy zespol.Mam propozycje aby ktos kto ma troche czasu moze bysmy zrobili i typowali wyniki naszej ligi np.za wtypowanie wyniku ( 5 pkt) za wytypowanie zwyciestwa 1 pkt,i by bylo typowanie do piatku godz 24:00 co kolejke podliczane punkty i sumowane bym to poprowadzil ale nie mam duzo czasu,a na koniec ligi bysmy mieli zwyciezce w typowaniu pozdro i zycze udanego sezonu
ja jestem za

Piotr36

damianj002 to do dzielaUśmiech nie widze za duzo komentarzy w tej sprawie ale mozna po wysylac wiadomosci do uczestnikow naszej ligi i moze zobaczymy wtedy kto by byl zainteresowany tym jakbys mogl to zrobic to bym byl wdzieczny mysle ze to by przyciaglo wiecej wlascicieli zespolow na nasze forum, fajnie by bylo zaczac od drugiej kolejki pozdro
Moje typy na 2 kolejke

FC STOJAK BYDGOSZCZ 52 vs KS STAL GORZÓW 38
KS ROW"Jessi" Rybnik 63 vs Marma Rzeszów Speedway Team 27
CKM Włókniarz Częstochowa 58 vs Shahtar Chervonograd 32
Warka GKM Grudziądz 57 vs KS Sharks Chałowice 33
Orzeł Łódź 26 vs ROW Manhattan Rybnik 64

oczywiscie ze moje typy sa teraz domyslne bo nie znam jeszcze sily poszczegolnych zespolow zapraszam do udzialu w zabawie

kyjo81

No właśnie, zaproponowałeś to baw się damianj002. Ja typy podam jutro bądź pojutrze. Fajna sprawa, ja się kiedyś tym w Sm-ie zajmowałem ale teraz nie mam czasu. Może coś takiego:

-za wyłonienie zwycięscy 2 pkt.
-za trafienie wyniku 15 pkt.
-pomyłka różnicą do 6 pkt. dostajemy 8 pkt.(tzn. obstawiasz 53:37 a wynik pada 59:31)
-pomyłka różnicą do 10 pkt. dostajemy 5 pkt.
-pomyłka różnicą powyżej 10 pkt. dostajemy 2 pkt.
W tych trzech ostatnich przypadkach jeżeli trafimy zwycięzce to mamy dodatkowe 2 pkt. za wyłonienie zwycięscy. To jest taka moja propozycja na dzisiaj.
ja napisalem ze jestem na tak, a nie ze poprowadze ;p jak nikt chetny nie jest to moge poprowadzic ewentualnie ale tez czasu zbyt duzo nie mam

Piotr36

ok poprowadze to podliczanie bedzie po kazdej kolejce w poniedzialek lub wtorek mysle ze moj system tj.5 pkt za trafiony wynik i 1pkt za wskazanie zwyciescy bedzie latwiejszy to zaczynamy zabawe od drugiej kolejki zaraz tez powysylam na poczte do kazdego gracza wiadomosc pozdro
FC STOJAK BYDGOSZCZ vs KS STAL GORZÓW 52:38
KS ROW"Jessi" Rybnik vs Marma Rzeszów Speedway Team 75:15
CKM Włókniarz Częstochowa vs Shahtar Chervonograd 52:38
Warka GKM Grudziądz vs KS Sharks Chałowice 55:35
Orzeł Łódź vs ROW Manhattan Rybnik 15:75

kyjo81

FC STOJAK BYDGOSZCZ vs KS STAL GORZÓW 48:42
KS ROW"Jessi" Rybnik vs Marma Rzeszów Speedway Team 60:30
CKM Włókniarz Częstochowa vs Shahtar Chervonograd 58:32
Warka GKM Grudziądz vs KS Sharks Chałowice 58:32
Orzeł Łódź vs ROW Manhattan Rybnik 15:75
FC STOJAK BYDGOSZCZ vs KS STAL GORZÓW 50:40
KS ROW"Jessi" Rybnik vs Marma Rzeszów Speedway Team 55:35
CKM Włókniarz Częstochowa vs Shahtar Chervonograd 50:40
Warka GKM Grudziądz vs KS Sharks Chałowice 59:31
Orzeł Łódź vs ROW Manhattan Rybnik 15:75 Te typy moje to bardziej strzały w dziesiatke bo jeszcze nie znam dokładnie siły wszystkich drużyn.

Piotr36

Piotr36- 4pkt
kyjo81- 4pkt
Mrowka28- 4pkt
damianj002- 4pkt

O to podliczenie wynikow po dzisiejszej kolejce,nie ktore typy byly bardzo blisko, dzis troche sie zdziwilem jak przegralem u siebie ale to nie nie czwarta lub trzecia liga oczywiscie nic nie ujmujac tym ligom pozdro i zapraszam do ponownego typowania przypominam ze typowanie jest do piatku do godz. 24:00 nara
Orzeł Łódź vs FC STOJAK BYDGOSZCZ 15:75
ROW Manhattan Rybnik vs Shahtar Chervonograd 52:38
Marma Rzeszów Speedway Team vs CKM Włókniarz Częstochowa 15:75
KS STAL GORZÓW vs Warka GKM Grudziądz 40:50
KS Sharks Chałowice vs KS ROW"Jessi" Rybnik 40:50
Orzeł Łódź vs FC STOJAK BYDGOSZCZ 20:70
ROW Manhattan Rybnik vs Shahtar Chervonograd 55:35
Marma Rzeszów Speedway Team vs CKM Włókniarz Częstochowa 21:69
KS STAL GORZÓW vs Warka GKM Grudziądz 49-41 - to bedzie mecz kolejki i bedzie mi ciezko wygrac
KS Sharks Chałowice vs KS ROW"Jessi" Rybnik 39:51
Stron: 1 2 3 4 5 6