Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 1.1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

speed_55

Spodziewałem się porażki ale nie tak wysokiej. Jestem trochę zaskoczony moim zespołem in minus. Po obozie treningowym (wybrałem dość kosztowny) moi zawodnicy jadą dość chimerycznie.
Ponieważ prowadzę zestawienie osiąganych czasów moich zawodników na własnym torze w trzech opcjach pogody widzę jaką dziwną huśtawkę formy mają zawodnicy. Wygląda to tak jakby ktoś non stop manipulował w silniku gry. Różnice czasowe dochodzą do prawie 1,5 sek. Np. zawodnik osiąga jakiś życiowy rekord i potem długo nie może go pobić, ba nawet trudno mu sie do niego zbliżyć mimo wzrostu skila. Nie wiem, może jestem zbyt wymagający ale postępy moich zawodników są znikome.

speed_55

Moje szanse na podium totalnie zmalały. A to za sprawą meczu z 22.01 gdzie nastąpiła dziwna podmiana składu podstawowego na rezerwy. Wyszło na to że nie wystawiłem składu a to nieprawda. Wystawiam zawsze składy na cały tydzień łącznie z meczem ligowym.
W każdym razie jeśli uda mi się zająć 4-5 miejsce na koniec sezonu to będę zadowolony.

speed_55

(2012-02-03, 15:17:41)speed_55 napisał(a): [ -> ]W każdym razie jeśli uda mi się zająć 4-5 miejsce na koniec sezonu to będę zadowolony.

Dziwna rzecz ale udało mi się zająć 3 miejsce.

Kukuczka

Speed jak bys nie zawalił tego jednego meczu z niewystawieniem skladu to teraz ty bys sie cieszył z awansu do Elity
witam wszystkich rywali z tej grupy Uśmiech jako benjaminek postaram sie aby kazdy mecz z moim udziałem w lidze był zaciety i wyrównany :

vel: 1-4 w lidze w przyszłym sezone

skład:
1.Aureliusz Górny ( były zawodnik-Ostrowskie Diabły) sr: 65.4
2.najprwadopodobniej Jakub Glinka ( były zawodnik-ZKS Zdunek Rzeszów) sr: 64
3.Szymon Borowski ( były zawodnik-nie istniejacego juz GKŻ GDAŃSK) sr: 64.8
4.Balbin Nowakowski ( były zawodnik-Ostrowskie Diabły ) sr: 64.2
5.Zbyszek Kołodziejczyk ( były zawodnik- Lions Bydgoszcz) sr: 64.4

6.Herbert Mitko ( były zawodnik-nie istniejacego juz CWKS Resovia Rzeszów) sr: 62.8
7.Krystian Klasa (WYCHOWANEK STAL GORZÓW) sr: 61
8.najprawdopodobniej Miłosz Bakuła ( były zawodnik-Sparta Wrocław) sr: 53.4

istnieje mozliwosc zmiany zawodników na poz: 2,8 ( wzmocnienia)
wszystkie srednie sa z dnia 25.03 przed skokami i obozem Uśmiech

mysle ze powinienem byc godnym rywalem w 1 lidze i powalcze o srodek tabeli pozdrawiam

speed_55

Z taka paczką zapewne będziesz sie liczył w stawce
Stron: 1 2