Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: STOP 5x100
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Moja propozycja taka zeby kolejny raz obnizyc wszystkim zawodnika srednia o kolejne 2/3pkt bo ostatnia obnizka o 4 nie spowodowala zlikwidowania zawodnikow 5x100 http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-56796 
i nie jest to as asow wiec mysle ze takich 5x100 jest duzo wiecej!
moim zdaniem lepiej bylo by gdyby takich zawodnjkow w grze nie bylo!
Nie wyjaśniłeś kolego, dlaczego dokładnie mają być obniżeni zawodnicy. I tak zaraz w wieku 30 lat zaczną mu spadać skile bodajże. Wiesz może nie moja w tym rzecz, ale chwała managerom za "wytresowanie" takich zawodników na 5x100 Uśmiech Według mnie zostawiłbym to co jest Uśmiech
Dlaczego ma nie być? Póki co kończy się era zawodników z naddatkami h do skróceń, ale są zawodnicy ze starej szkółki co jeszcze w wieku 28-29 wykręcą 5x100, ale już w wieku 30 będą mieli spadki i w wieku 31 i 32 nie będdzie opłacało się ich trzymać (chyba że wychowanek, to rok dłużej).
Przedstwiony zawodnik As'em nie jest bo ma słabe xp. Zawodnicy z mniejszym skillem a większym xp może z nim łatwo wygrać. Do tego w przyszłym sezonie zawodnik ten 5 razy będzie miał spadek skila.
po pierwsze jak wszyscy pamietamy srednia zostala obnizona wszystkim o 4 zeby nie bylo takich zawodnikow 5x100 lub przynajmniej bylo ich duzo mniej!
argument ze spadkami do mnie wogole nie trafia bo... wychowanwk w wieku 32 lat ma 4 spadki w sezonie ale... ma 70 dni treningowych do zdobycia czyli w praktyce ten spadek bedzie 1!!! oczywiscie super ze managerowie trenuja trenuja zeby miec 5x100 ale co z tego jak inni tez tak maja, lepiej bylo by trenowac treniwac i miec np u jednego kondycje 100 a ts 90 i odwrotnie albo po 95 oba! dawalo by to do myslenia jaka droga isc! a teraz byle nabijaac i byle do 5x100 (t. gollobow byl tylko jeden, terqz zmarzlik i oto chodzi a nie 35 gollobow
Nie po to trenuję zawodnika żeby mu teraz skile odbierać ,weź perez wymyśl coś innego
(2019-04-06, 09:58:36)Perez napisał(a): [ -> ]argument ze spadkami do mnie wogole nie trafia bo... wychowanwk w wieku 32 lat ma 4 spadki w sezonie ale... ma 70 dni treningowych do zdobycia czyli w praktyce ten spadek bedzie 1!!!

Ja Ty żeś to wyliczył? Bo raczej z doświadczenia tego nie wziąłeś. Widać że ze spadkami skilla w ogóle nie miałeś doczynienia.
zdecydowanie nie z doswiadczenia bo jeszcz NIGDY moim zawodnicy spadku nie mieli Uśmiech
posilkuje sie faq
cytuje
Ilość spadków w sezonie w zależności od wieku zawodnika, oraz od tego czy jest wychowankiem naszego klubu
27 lat - 0 (jeśli wychowanek) / 1 (jeśli kupiony)
28 lat - 0 (jeśli wychowanek) / 2 (jeśli kupiony)
29 lat - 1 (jeśli wychowanek) / 3 (jeśli kupiony)
30 lat - 2 (jeśli wychowanek) / 4 (jeśli kupiony)
31 lat - 3 (jeśli wychowanek) / 5 (jeśli kupiony)
32 lat - 4 (jeśli wychowanek) / 6 (jeśli kupiony)
33 lat - 5 (jeśli wychowanek) / 7 (jeśli kupiony)
34 lat - 6 (jeśli wychowanek) / 8 (jeśli kupiony)
35 lat - 7 (jeśli wychowanek) / 9 (jeśli kupiony)
36 lat - 8 (jeśli wychowan
32 latek wychowanek-spadki 4 w sezonie! tak to rozumiem
(2019-04-06, 10:25:37)holender260 napisał(a): [ -> ]Nie po to trenuję zawodnika żeby mu teraz skile odbierać ,weź perez wymyśl coś innego

Jak Arek odjąl -4 wszystkim to tez trenowaes i jakos to przezyles skoro jedtes caly czas w grze Uśmiech
(2019-04-06, 09:58:36)Perez napisał(a): [ -> ]po pierwsze jak wszyscy pamietamy srednia zostala obnizona wszystkim o 4 zeby nie bylo takich zawodnikow 5x100 lub przynajmniej bylo ich duzo mniej!
argument ze spadkami do mnie wogole nie trafia bo... wychowanwk w wieku 32 lat ma 4 spadki w sezonie ale... ma 70 dni treningowych do zdobycia czyli w praktyce ten spadek bedzie 1!!! oczywiscie super ze managerowie trenuja trenuja zeby miec 5x100 ale co z tego jak inni tez tak maja, lepiej bylo by trenowac treniwac i miec np u jednego kondycje 100 a ts 90 i odwrotnie albo po 95 oba! dawalo by to do myslenia jaka droga isc! a teraz byle nabijaac i byle do 5x100 (t. gollobow byl tylko jeden, terqz zmarzlik i oto chodzi a nie 35 gollobow

Perez skoro wywołujesz mnie do tablicy to:

 Po pierwsze to się nie robi zmian skoro nie wiemy jak "zmiany poprzednie" wplyneły na "5x100" ,gdyż zawodnicy po zmianie szkółki oraz obozów, mają aktualnie 21 lat i wyjdzie to dopiero w praniu. I jeśli faktycznie znów duża część rajderór zgromadzi 5x100 to będę teą walczył o zmiany razem z Tobą.
 Po drugie to wychowanek zaczyna spadki skilla od 30 roku życia, a teraźniejsza szkółka zbytnio nie pozwala trenować starym rajderom na obozach, można dodać że u zielonych spadek jest przeważnie -3 a dodatek +2. Ja mam u siebie typa ze starej szkółki ale , niestety wpadł w nowe przepisy, ma 31 lat i już nie ma 5x100 a jest zwycięscą IMSW z 26 sezonu.
 Po trzecie Ty nic nie tracisz przy spadku wszystkich skilli -3, a ile teraz by potracili managerowie mających zawodników 5x100 (w ok 29 roku życia wychowanków którzy od sezonu nic nie trenują bo mają wszystko  maks - a meczy nadal nie wygrywają bo jeszcze rządzą typy z dziadami 34-35lat i dużym xp)
 Po czwarte to 5x100 na chwilę obecną nie gwarantuje wyniku, bo są zawodnicy z mniejszą średnią i większym xp co objeżdżają takich gagatków przez 3 biegi Język
mysle ze mozna spokojnie obliczyc jakie 21 latkowie maja szanse na 5x100, jezeli 29 latkowie maja juz maks tak jak piszesz to jeszcze bardziej jest to przerqzajace bo wynika z tego ze mimo obnizenia sredniej o 4 to nic nie zmienilo i terqz bedziemy czekac 3 lata (podkreslam slowo lata zeby nie mylic z sezonami)az pozbedziemy sie zawodnikow 5x100? i co wtedy jak sie okaze ze zawodnicy z nowej szkolki tez dochodza latwo do 5x100? kolejne lata na zmiany? i problemy beda takie same jak piszesz ze ktos kto juz nie moze trenowac troche straci tyle ze bedziemy 3 lata do tylu!
tak na bardzo szybko obliczylem na przykladzie mojego zawodnika Mistrz Perez ze przy slabym szczesciu raczej nie dojedzie do 5x100 tyle ze bedziemy czekac 10 sezonow zeby pozbyc sie zawodnikow 5x100?