Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Drużynowa Liga Speedway World - XI Edycja.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(2019-07-11, 23:47:14)Sebek0116 napisał(a): [ -> ]http://www.speedway-world.pl/i,live-630255 - zaległy mecz z 9 kolejki 9.1 - 1 Liga
w związku z innymi ważnymi meczami i zmęczeniem, które wypatrzyło by wynik uzgodniliśmy z Drapieżnikami, że na wcześniej ustalony termin nie wystawiamy składów a mecz przekładamy na 19.07.

Link poprawiony na ten z 19.07. pozdrawiam Uśmiech
udanego meczu życzę Uśmiech
Witam gracz sielkacze gniezno odrzucił zaproszenie na sparing co teraz?
Godzina mi nie siadła, podesłałem swoją propozycję
Tak przypuszczałem Uśmiech nawet nie zdążyłem napisać Język wprowadziłem jeszcze raz terminarze i tabele bo znikły Smutny
INFO 


W nowym wątku trwają zapisy na XII Edycję DLSW Uśmiech

Zespoły które biorą udział w trwającej edycji proszę tylko o potwierdzenie że jedziecie dalej w turnieju Uśmiech
28.07. wracam z wczasów i zaraz w poniedziałek 29.07. wrzucę aktualizację Uśmiech sorki za zwłokę ale żonka z dzieciakami zrobili mi niespodziankę na urodziny Uśmiech
Aktualizacja po 13 kolejce spotkań Uśmiech
Drapiezniki z Kraka nie przyjmuje zaproszenia na ostatnią kolejkę
Lukasza pkt dla ciebie
Tabele końcowe zaktualizowane Uśmiech
Złoto powędrowało do ekipy ŻKS Radlin , srebro do KS Wieliczka ,
brąz dla Werewolves SG ,

Gratulacje dla wszystkich drużyn oraz wielkie dzięki za udział w turnieju Uśmiech
(2019-07-14, 10:29:34)kropek81 napisał(a): [ -> ]
(2019-07-11, 23:47:14)Sebek0116 napisał(a): [ -> ]http://www.speedway-world.pl/i,live-630255 - zaległy mecz z 9 kolejki 9.1 - 1 Liga
w związku z innymi ważnymi meczami i zmęczeniem, które wypatrzyło by wynik uzgodniliśmy z Drapieżnikami, że na wcześniej ustalony termin nie wystawiamy składów a mecz przekładamy na 19.07.

Link poprawiony na ten z 19.07. pozdrawiam Uśmiech
udanego meczu życzę Uśmiech

Uważam, że to trochę nie fair wobec reszty uczestników. Każdy ma napięty terminarz i trzeba sobie jakoś radzić. A w razie konieczności zapytać o możliwość przełożenia meczu organizatora. Uśmiech
Ciekawy sezon za nami. Gratulacje dla medalistów i powodzenia w przyszłych rozgrywkach. Język
Będzie więcej zespołów i ciekawe, jak to będzie teraz poukładane, tym bardziej, że najprawdopodobniej jeden klub z 1. ligi się wycofa.
Czekam z decyzjami do końca zapisów.
Jak na dziś to myślę że zrobimy 2 ligi po 8 zespołów.
Do 1 ligi awansują drużyny z Gniezna i Gorzowa i byłoby jeszcze jedno miejsce i tu mam dylemat ponieważ najsprawiedliwiej byłoby zorganizować mecz barażowy a oto będzie trudno Smutny
I kto by w tym barażu pojechał?
Stron: 1 2 3 4