Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd edycji poprawionej gazetki klubowej traktowanej obecnie jak nowa inna gazetka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ID Klubu:
ID Zawodów:
Link (do podstrony):
ID Ligi:
Zrzut ekranu:

Opis: 
Prowadząc gazetkę gdy popełniło się jakiś błąd to nie można korzystając z narzędzi tej gazetki już jej poprawić ani zmienić układu tekstu czy czcionki albo kolorów bo ponowna edycja po poprawieniu czy modyfikacji traktowana jest, jak wydanie kolejnej gazetki i w ten sposób następuje nieuzasadniona blokada czasowa kolejnych gazetek. Dlatego wydawane gazetki posiadające błędy takie czy inne nie są i nie będą w obecnym stanie rzeczy przez redaktorów poprawiane. Problem ten wynikł pewnie z powodu limitowania ilości gazetek. Czy zostanie rozwiązany? Nierozwiązanie będzie skutkować spadkiem jakości prasy.
uwolniłbym limit tych gazetek, mało kto z tego korzysta wiec ten limit jest bez sensu, jak ktoś ma ochotę to niech tworzy ile wlezie i pisze choćby codziennie
100% racji
limit został wprowadzony po tym jak kiedyś ludzie zakładali konta tylko po to żeby w gazetki wstawiać po kilkadziesiąt treści erotycznych np. i wtedy trzeba było to kasować i gościa banowac.
wiec na pewno ten limit zostanie.
A co z tym błędem?
Z tymi treściami erotycznymi to nie chce mi się jakoś - wybaczcie - wierzyć. Natomiast ograniczanie wolności prasy zawsze źle wróży. Ponadto jeśli ktoś już łamie reguły zwyczajny ban przecież wystarczy. Chcący wydawać gazetki nie będzie zamykał sobie tej możliwości.
No i co z tym błędem? Nie można - przypominam - nadal poprawiać gazetek.
Powtórna edycja traktowana jest jak kolejna gazetka.
A wg mnie limit edytowania ma sens, bo inaczej właśnie można ominąć tenże limit wydawania gazetki. Chcesz napisać art? przeczytaj go nawet trzykrotnie zanim wstawisz do publikacji
(2019-06-09, 09:38:55)GM_Arek napisał(a): [ -> ]A wg mnie limit edytowania ma sens, bo inaczej właśnie można ominąć tenże limit wydawania gazetki. Chcesz napisać art? przeczytaj go nawet trzykrotnie zanim wstawisz do publikacji

A coś takiego, jak np. redagowanie tekstu? To można robić gdy widzisz, jak całość będzie wyglądać w druku... Dodawane zdjęć, zmienianie czcionki, kolorów itd. No i najważniejsze - nie wyjaśniłeś tego poruszonego przez ciebie tutaj (bo ten wątek jest zasadniczo o czymś innym jednak) sensu limitowania. Jaki ma sens limit wydawania gazetek. Naprawdę uważasz, że limity czyli ograniczenia służą rozwojowi gry? Jeśli tak mniemasz... Cwaniak
(2019-05-29, 19:20:20)Arkadiusz napisał(a): [ -> ]limit został wprowadzony po tym jak kiedyś ludzie zakładali konta tylko po to żeby w gazetki wstawiać po kilkadziesiąt treści erotycznych np. i wtedy trzeba było to kasować i gościa banowac.
wiec na pewno ten limit zostanie.

  Ja tam żadnych treści erotycznych nie widziałem :Smutny  A limit był po to bo był gość który maiał pare kont i z każdego dawał gazetkę. Doszło to takiego problemu, że jak Arkadiusz by coś napisał, to w niedziele by już gracze nie widzieli tego tekstu, bo taki spam się robił.