Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LIGA JUNIORÓW - 31 SEZON
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
czy coś wiadomo o turnieju B Ligi, organizowanym przez PKŻ SPARTAKUS Lubań?
Powinien się odbyć w poniedziałek 18.11 ale jeszcze żadnego zaproszenia nie dostałem.
(2019-11-15, 08:01:13)macias napisał(a): [ -> ]czy coś wiadomo o turnieju B Ligi, organizowanym przez PKŻ SPARTAKUS Lubań?
Powinien się odbyć w poniedziałek 18.11 ale jeszcze żadnego zaproszenia nie dostałem.

Jeżeli do jutra nie będzie zapki, napisz na forum, żer zakładasz 4mecz i wyślij zapki
Cześć. Wysłałem zaproszenia na 17.11 do niewłaściwych drużyn. Dzięki interwencji prezesa Luksza79 (PKŻ SPARTAKUS Lubań) możemy to jeszcze naprawić. W nieprawidłowo zaplanowanym czwórmeczu zespół Gryfy skórka akceptował zaproszenie, a powinien jechać w innym meczu. Wysłałem propozycje właściwym prezesom rozegrania meczu we wtorek. Nie wiem jednak jak rozwiązać sytuację z Gryfami?
,
napisz do ADM_Henrika aby anulował błędny turniej albo błędne zaproszenia i wyślij jeszcze raz.
Ok. Dzięki. Wysłałem info.
Aktualizacja tabel podsumowująca cały 31 sezon.
Kolejność końcowa 31 sezonu LIGI JUNIORÓW:

1. Husaria BERG Rzeszów
2. Werevolwes SG
3. Club Red Rabit
4. Grom
5. Polonia Osielsko
6. Gryf Szczecin
7. Speed Car - MOTOR Lublin
8. Matrosh Team
9. ASTECK Zielona Góra
10. ARJUMA Golub-Dobrzyn
11. Siekacze Gniezno
12. Ahtung SC
13. RAM Stal VanPur Rzeszów
14. ROW
15. PIECHRybnik
16. GKM 1979
----------------------------------------------------
17. Gryfy Bydgoszcz
18. ZKS Huragan Tarnów
19. Tarzan's Team Tarnów
20. ŻKS Radlin
21. GKM Grudziądz
22. Apator Podgórz Toruń
23. Vittoria Korczyna
24. Towers Wrocław
25. GKM Sztockholm
26. KS Tatra Toronto
27. Świry Tarnów
28. 2012
29. NA PLASTERKI
30. SC Gdynia
31. Krzyżacy R3 Toruń
32. Roko-Big Speedway LUBLIN
----------------------------------------------------
33. Speedway Hunters
34. JC Team
35. Kosmopolita GKM
36. PKŻ SPARTAKUS Lubań
37. Wściekłe Pięści
38. Gryfy Skórka
39. Hindukush Gorzow
40. Vendetta Czudec

41. Drapieżniki z Kraka
42. DKŻ Unia Dębica
Sezon 31 dobiegł końca. Najwyższe laury padły łupem drużyn: Husaria BERG Rzeszów, Werewolves SG i Club Red Rabit - serdecznie gratuluję medalistom.
Nie byłbym sobą gdybym jak zwykle nie dziękował również pozostałym graczom, którzy przez 14 tygodni wiernie uczestniczyli w 31 edycji LIGI JUNIORÓW. Brzmi to pewnie jak frazes, ale to dzięki Wam graczom, ten piękny turniej trwa nadal i dzierży miano najstarszego rozgrywanego na forum. Mam nadzieję, że zainteresowanie nim nie osłabnie i będziemy nadal kontynuowali jego piękną historię.

Od kilku dni trwają już zapisy do 32 sezonu, serdecznie zapraszam. Zachęcajcie także nowych graczy, by spróbowali swoich sił w Lidze Juniorów.
http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=7139
Zapisy prowadzimy do 26 listopada, start turnieju 02.12.2019.

Jeszcze dzisiaj wysyłam do ADMIN'a SW informację o nagrodach VIP dla pierwszych 8 zespołów ELJ. Oczekujcie niebawem zasileń swoich kont.

Do zobaczenia w 32 sezonie Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9