Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 4.16
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Siemka. Mamy na forum kogoś z tej klasy w 4 lidze?
Ja jestem Duży uśmiech
To jak, bawimy się w typera? Można namówić ludzi z naszej ligi, aby na forum wbili Uśmiech
No można by namówić. Ale coś mi się wydaje że i tak będziemy prowadzić dialog w 2.
Zielony jeszcze widzę że czekasz na Puchar. Ja już po i przeszedłem dalej z wynikiem 51:39 Duży uśmiech

Napisałem do paru osób żeby dołączyli do naszego forum.
Witam panów, nie liczę na żaden awans w tym sezonie, a co do typera, można by się pobawić ;D
witam was to jest nas 3. Moje plany co do grupy to na razie budowac skład a zaczynam od juniorków wszystkich seniorów powoli będę sprzedawal a boty których mam nadzieję że przynajmniej będzie 4 pomogą mi utrzymac się w grupie
Oo to już troche nas więcej.
Co do planów, bo tak już zaczeliście pisać o nich, to ja chciałbym awansować. W tamtym sezonie dość pechowo nie zajęłem 1 miejsca, ale ważne że jestem w lidze wyżej. Mam dość starych zawodników, takze jak nie teraz wspinać się to kiedy. Na młodszych niestety nie mam funduszy, bo chodzą za duże ceny.
Witajcie ,jestem za tym zebysmy sie pobawili w to typowanie wynikow w naszej grupie.Pozdraiwm wszystkich z 4.16.
Panowie jak poszlo wam w pucharze?
Mi poszło normalnie ;D 15-75 Duży uśmiech Zerowa odpowiedź przeciwników.

No to ja zrobię ten typer Oczko Co poniedziałek będę wrzucał nowe mecze oraz punktację.
Za poprawne obstawienie wyniku - 3 pkt
Za wytypowanie zwycięzcy - 1 pkt

2. kolejka (2011-12-18) - Nierozegrana
Forza Apator Toruń : Moto Lublin
Bashkortostan : KŻ Unia Siemowo
ZieloniGniezno : Jako Tako Bździszewo
ZloMaX : Unia Zjednoczeni
Debica : Polonia Wyrzysk

Moje typy:

Forza Apator Toruń 55 : 35 Moto Lublin - Wygra gospodarz, dzięki własnemu torowi Oczko
Bashkortostan 15 : 75 KŻ Unia Siemowo - Wiadomo, BOT Oczko
ZieloniGniezno 48 : 42 Jako Tako Bździszewo - Najciekawszy mecz moim zdaniem. Będzie kręcić się wokół remisu, ale nieznacznie stawiam na moich jeźdźców. Dostaną wypłatę w sobotę, to powinni coś ujechać Oczko
ZloMaX 15 : 75 Unia Zjednoczeni - Tutaj również BOT ;D
Debica 15 : 75 Polonia Wyrzysk - Jurek sobie poradzi, szczególnie z BOT'em.
Witam. Fajny pomysł, również dołaczamUśmiech Ja właśnie rozgrywam mecz w pucharze i będzie cieżko ponieważ trafiłem na przeciwnika z 3 ligi!! Jutro dam typy jak troche czasu będzie.
Moje typy:

Forza Apator Toruń 40-50 Moto Lublin
Bashkortostan 15 : 75 KŻ Unia Siemowo- nawet niewiedzialem ze to bot
ZieloniGniezno 54 : 46 Jako Tako Bździszewo - Najciekawszy mecz ,mecze z ZieloniGniezno zawsze sa ciekawe
ZloMaX 15 : 75 Unia Zjednoczeni
Debica 15 : 75 Polonia Wyrzysk
dzieki za informacje o botach
Jurek, wystarczy spojrzeć na informację o ostatnim logowaniu Duży uśmiech Jak nie logował się z tydzień lub więcej to bot ;D
2. kolejka (2011-12-18)
Forza Apator Toruń : Moto Lublin 43 : 47
Bashkortostan : KŻ Unia Siemowo 15 : 75
ZieloniGniezno : Jako Tako Bździszewo 50 : 40
ZloMaX : Unia Zjednoczeni 15 : 75
Debica : Polonia Wyrzysk 15 : 75

2 kolejka
Forza Apator Toruń vs Moto Lublin 51:39 - z pewnością mecz będzie ciekawy, ale zadecyduje atut toru
Bashkortostan vs KŻ Unia Siemowo 30:60 - Niby bot, ale dzisiaj się zalogował, to może będzie grał
ZieloniGniezno vs Jako Tako Bździszewo 47:43 - Myślę ze hit kolejki na pewno, ale może i nawet hit sezonu. Wg mnie to może być nawet mecz o awans.
ZloMaX vs Unia Zjednoczeni 15:75
Debica vs Polonia Wyrzysk 15:75
Stron: 1 2 3 4