Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd szkolki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
HUSARIA BERG RZESZOW

Mam ogromny problem ze szkolka -mam od bardzo dawana w szkolce wszystko na max, naklady 20 tys co tydzien -niestety od przeszlo 3 sezonow problem  z talentem 5 -zieloni. Na lige polozylem lage,  ale jak moze ktos sie interesuje mocno cisne wszystkie zawody mlodziezowe, z tego mam satysfakcje...a wlasciwie mialem, bo jak wspomnialem na wstepie, od przeszo 3 sezonow mialem 4 graczy z tym talentem, z czego 2 nie nadawalo sie nawet na zapchaj dziury, dwoch sobie zostawilem...pisalem wielokrotnie prywatne wiadomosci ze cos jest nie tak z tym losowaniem bo mam sygnaly od innych graczy ze maja w ciagu jednego sezonu kliku zawodnikow z telentem 5, zawsze dostawalem odpowiedzi w stylu to jest losowo przydzielane itd, ale jaka to jest losowosc jak jednemu przychodzi kilku zilonych na sezon a drugi od 3 sezonow wkurza sie i mysli o koncu gry bo kim ma jechac?
Przy max szkółce z talentem 5 możesz mieć 2 zawodników 12 lat. trzech zawodników 13 lat i jednego w wieku 14 lat i jeśli masz już te sloty zapełnione to już nikt więcej nie dołaczy nawet gdyby codziennie przychodził zawodnik z talentem 5 w wieku 12 lat
Czasem mam wrazenie ze spoleczenstwo traci umiejetnosc czytania ze zrozumieniem To raz, dwa czy grajac w ta gre tyle sezonow nie mialbym wiedzy ze jak mam zajete sloty to juz nikogo nie moge przyjac
?????????????????????

Ludzie mi N I E - P R Z Y C H O D Z A- Z I E L O N I - G R A C Z E - W O G O L E a mam ich obecnie w szkolce tylko 2 ? Teraz jasniej?
niestety, ale to jest właśnie LOSOWANIE. nie ma przydzielonego pakietu dla danego gracza. trzeba zrozumieć czym jest losowość. I owszem, można wk....ć się na los, ale nie na grę, kod czy GM jako takich.
Przecież w realnych klubach też nie ma w tym temacie równości. Bywają okresy, że w jednym pojawi się kilku utalentowanych chłopaków i są zabezpieczeni na lata, a w innym jest posucha od kilku sezonów
Wszystko jestem w stanie zrozumiec, ale nie to ze to trwa lekko trzeci sezon z rzedu...wkurza mnie to juz coraz bardziej, bo szkolka na max nie przynosi mi zadnych korzysci i staralem sie byc cierpliwym ale ile mozna?
a czy grając w totka, i to nawet pomimo cierpliwości sięgającej np 20 i więcej lat, ktoś daje gwarancję że w końcu wygra się główną pulę?

rozumiem Ciebie, i też by mnie pewnie szlag trafiał, ale to nadaj jest tylko i aż LOSOWANIE
Zamykam.