Lista uczestników:
Grupa A:
01. Tadeusz Gadziński (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81117
02. Jakub Kłakus (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82206
03. Maksymilian Walerysiak (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81849
04. Dominik Kieł (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81103
05. Władysław Brand (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81104
06. Franciszek Sakosik (RAM Stal VanPur Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82202
07. Kacper Jatta (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82198
08. Borys Jagaciński (Speed Hunters)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82200
09. Roberts Logashin (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81289
10. Norbert Tomtas (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82201
11. Jari Moilanen (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81093
12. Roman Drost (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82196
13. Andrea Battista (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81197
14. Janusz Mytko (RAM Stal VanPur Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81558
15. Roberts Muižnieks (2012)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81632
Grupa B:
01. Aidan Willock (Husaria BERG Rzeszow)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81222
02. Roman Wystub (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81110
03. Morten Devald (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81174
04. Zygmunt Krociak (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81102
05. Dionizy Zhangir (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82194
06. Rhys James (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81187
07. Jim Nelson (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81201
08. Protasio Ritorto (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81091
09. Kenneth Colding (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82193
10. Jarosław Hanuszewicz (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81241
11. Eemeli Olamo (RAM Stal VanPur Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81081
12. Campbell Nivison (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81271
13. Vizibor Ladanyi (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81283
14. Steen Bach (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81192
Grupa C:
01. Miłosz Uliński (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82195
02. Zajta Gyurcso (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82212
03. Kamil Pruffer (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81118
04. Patryk Moniatowicz (RAM Stal VanPur Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82581
05. Andrzej Mietz (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81116
06. Antti Tiilikainen (DKŻ Unia Dębica)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81163
07. Chick Salmon (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81167
08. Maksymilian Pirsch (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82207
09. Witalis Ufaev (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81079
10. Włodzimierz Sitnik (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81555
11. Artur Czyszpak (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82210
12. Johannes Lindemann (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-82215
13. Johan Bakir (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81155
14. Szymon Pepryk (2012)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-81101
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C