U20 Złoty Kask
Rozpoczynamy nowy sezon.
Turniej rozgrywany jest w soboty.
Zasady są proste:
1. Start eliminacji 28.03.2020r.
2. Rozgrywamy dwie serie półfinałowe (po 3 turnieje)
3. Rozgrywamy serię turniejów finałowych (6 turniejów)
4. Do końcowego wyniku liczone jest 5 najlepszych startów w turniejach finałowych.
5. W przypadku awansu do finału więcej niż 4 zawodników z jednego klubu, w finale pojedzie 4-ech z największą ilością punktów, a za 5-tego pojedzie kolejny w klasyfikacji zawodnik z tej samej grupy półfinałowej.
6. W przypadku tej samej ilości punktów decyduje wynik szóstego turnieju, dalej ilość zwycięstw biegowych, następnie drugie miejsca, trzecie, czwarte, D/U/W/T, a następnie bilans bezpośrednich pojedynków.
W turnieju do zdobycia są nagrody:
1 msc - 30 dni VIP
2 msc - 20 dni VIP
3 msc - 10 dni VIP
Lista uczestników eliminacji
Grupa A:
01. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
02. Jofe Dixon (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
03. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196
04. Ivo Hoffmann ( ARJUMA Golub-Dobrzyń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
05. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
06. Scott Ifill (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
07. Josh Battelle (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
08. Mieczysław Buć (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85035
09. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
10. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
11. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
12. Franco Mattioli (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
13. Andris Bumanis (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
14. Sebastion Moysey (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381
Grupa B:
01. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
02. Onni Asikainen (Chrobry Głogów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85358
03. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
04. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
05. Niels Larsson (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84417
06. Cyriak Belikov (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
07. Andre Wiss (RAM Stal VanPur Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84302
08. Isaac Hedley (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
09. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
10. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
11. Mirosław Lelowski (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
12. Rafał Słuszczak (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
13. Marton Ocskay (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84421
14. Przemysław Przekowiak (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84458
Awans do półfinałów uzyskają WSZYSCY
Tabele fazy eliminacyjnej
Lista uczestników półfinałów
Grupa C:
01. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
02. Jofe Dixon (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
03. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
04. Sebastion Moysey (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381
05. Franco Mattioli (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
06. Kenneth Kanne (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84393
07. Andris Bumanis (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84356
08. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
09. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
10. Rafał Słuszczak (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
11. Isaac Hedley (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
12. Niels Larsson (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84417
13. Walter Wilkinson (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84363
14. Onni Asikainen (Chrobry Głogów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85358
Grupa D:
01. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
02. Mirosław Lakomski (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87196
03. Ivo Hoffmann ( ARJUMA Golub-Dobrzyń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
04. Scott Ifill (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84300
05. Josh Battelle (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
06. Mieczysław Buć (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85035
07. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
08. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
09. Cyriak Belikov (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
10. Andre Wiss (RAM Stal VanPur Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84302
11. Aapo Maatta (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84331
12. Mirosław Lelowski (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
13. Marton Ocskay (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84421
14. Przemysław Przekowiak (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84458
Awans do finału uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach C-D
Lista finalistów:
01. Mirosław Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84249
02. Jofe Dixon (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84321
03. Kaspars Chetvergov (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84386
04. Sebastion Moysey (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84381
05. Lukas Rilke (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84388
06. Vjačeslavs Dumbris (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85360
07. Rafał Słuszczak (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85380
08. Isaac Hedley (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84372
09. Radim Vrbata (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84398
10. Ivo Hoffmann ( ARJUMA Golub-Dobrzyń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84414
11. Josh Battelle (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85365
12. Leonid Vinogradov (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85363
13. Eetu Multala (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84423
14. Cyriak Belikov (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84366
15. Andre Wiss (RAM Stal VanPur Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84302
16. Marton Ocskay (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84421
R1. Franco Mattioli (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84351
R2. Mirosław Lelowski (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-84268
Dziękuję za udział w kolejnej edycji rozgrywek.
Gratulacje dla medalistów i pozostałych uczestników.
Nagrody zbiorczo po PJ.
Zapisy na kolejną edycję po aktualizacji wieku.