Lista uczestników
Grupa A
01. Milton Temple (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87122
02. Przemysław Błotko (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88040
03. Nicodemo Bracci (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87222
04. Dawid Dziedziul (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87159
05. Jens Schindler (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87135
06. Fredrik Sand (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88027
07. Borys Pyssa (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87743
08. Henrik Nordmark (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89992
09. Mirosław Zychalak (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87210
10. Jędrzej Grausz (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87455
11. Witold Jaruszek (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87147
12. Corrado Milella (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88028
13. Ireneusz Wódczak (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88037
14. Riley Parker (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88032
Grupa B
01. Henryk Sutowski (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88020
02. Bradley Pickard (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87133
03. Vaas Brummett (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87099
04. Andrzej Moiseev (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87419
05. Sylwester Demski (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87274
06. Karol Kleman (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88044
07. Jaroslav Havlat (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87144
08. Sławomir Mips (HUSARIA BERG RZESZÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88042
09. Klaudiusz Miszok (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87224
10. Karol Szkapiak (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87745
11. Hudson Cooper (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88030
12. Jędrzej Gąbka (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89029
13. Carl Hoffmann (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87427
14. Josef Krajiczek (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89118
Grupa C
01. Jan Jagr (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88025
02. Łukasz Rzepka (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88041
03. Borys Dudewicz (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88035
04. Krystian Nastuła (Speed Car - MOTOR Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87457
05. Charles Utterson (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87134
06. Bolesław Bawołek(KS ROW RYBNIK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87160
07. Krzysztof Sudakiewicz (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87762
08. Franco Bodogai (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87138
09. Krystian Furmaniewicz (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87187
10. Rafał Moroziewicz (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87148
11. Waldemar Stawinoga (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-90103
12. Ludas Liptak (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-91372
13. Rafał Szwerc (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-87161
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C