Lista uczestników
Grupa A
01. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
02. John Anslover (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
03. Gaweł Szynkarewicz (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86934
04. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
05. Wiktor Sachkov (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
06. Joerg Hock (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
07. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
08. Ben Rodwell (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
09. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
10. Thomas Hunt (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
11. Micha Loktev (KS ROW RYBNIK)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89969
12. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
13. Tommy Hanton (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88285
14. Fabian Kordyjak (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
15. Joel Lennartsson (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85817
16. Jan Blokhin (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85842
Grupa B
01. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
02. Merle Hammer (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
03. Elio Udassi (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85885
04. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
05. Sylwester Donot (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85969
06. Borys Bartelke (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85938
07. Zsolt Szabo (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85806
08. Machiaveli Linzalone (ŻKS Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
09. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927
10. Cain Meston (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85920
11. Ireneusz Lussa (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88342
12. Włodzimierz Konkiel (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86734
13. Dieter Ylimainen (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
14. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszow)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
15. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
16. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
Grupa C
01. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
02. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
03. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
04. Mirosław Madowicz (TKKF Siekacze Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85980
05. Borys Tusz (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85880
06. Lewis Mayhew (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
07. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
08. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
09. Romuald Arndt (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89028
10. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
11. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
12. Kyden Denison (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875
13. Carlo Mirotta (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
14. Robert Pachucy (Husaria BERG Rzeszow)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88043
15. Stanisław Zemła (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85949
16. Rugacs Body (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88339
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C