Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Puchar
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mamy od dłuższego czasu czasu problem z brązowym pucharem same boty lub jak jest tam normalna drużyna to wiadomo że wygra więc propozycja jest taka aby każda drużyna zgłaszała siędo pucharu złotego srebrnego brązowego a warunki by były takie że
Złoty Puchar - wolna amerykanka
Srebrny Puchar - U25
Brązowy Puchar - U21
A może brązowy tylko dla wychowanków?
no to akurat jest lipa moim zdaniem takie robienie pucharu tylko dla wychowanków czy wymaganie wychowanków w lidze szczególnie biorąc pod uwagę że zawodnicy których dostajesz na start nie są wychowankami nad czym osobiście bardzo ubolewam ale tak naprawdę potrzebujesz koło 4-5 sezonów gry żeby mieć drużynę jakichkolwiek wychowanków także spoko że są ludzie co grają mega długo i mają wychowanków ale wymaganie tego jest chore i nieprzemyślane w stosunku do nowych graczy bo na początku są rzeczy których nie przyspieszysz bo najpierw musisz zebrać kasę (na początku dostajesz po 200 000 za ligę u siebie) potem zbudować szkółkę i jeszcze poczekać na juniorów i bierzesz 15latków na wszystkie sloty żeby mieć drużynę wychowanków w 4-5 sezonów biorąc 13 latków czekasz 6-8 sezonów. Także spoko że ktoś gra sobie wychowankami ale dlaczego skreślać nowym graczom odrazu na starcie niektóre opcje gry? Bo już ktoś pisał żeby był wymóg wychowanków w składzie ligowym za wychowanków jest większa kasa w meczu myślę że to wystarczy a jak zrobisz wymóg dwóch wychowanków w meczu ligowym to taki gość co dopiero grę zaczyna musi czekać dwa sezony zanim w lidze pojedzie ... prędzej bym zrobił brązowy puchar dla graczy nowych grających mniej niż 2-3 sezony tak jak wysyp bo Ci co grają dłużej powinni mieć już składy żeby bić się w lepszych pucharach ta propozycja nie ma na celu tego że ja bym chciał w brązowym pucharze jeździć bardziej po prostu fajnie by było żeby ten brązowy puchar istniał bo w tej chwili w tej formie on nie ma racji bytu
pomysł całkiem sensowny, zdecydowanie jestem za, moja propozycja jest taka aby nie uzależniać zgłoszeń do pucharu tylko od wieku ale od ligi i np:
Złoty puchar - wolna amerykanka
Srebrny puchar - max. 2 liga
Brązowy puchar - max. 3 liga
miałoby to na celu poprawę szans nowych/słabszych drużyn w pucharach.
Ewentualnie można wprowadzić tak jak napisał masloo albo spróbować zrobić kombinację tych dwóch opcji Uśmiech