Lista uczestników:
Grupa A
01. Bartosz Bethke (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85947
02. Eryk Kobryń (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85931
03. Thomas Hunt (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85809
04. Włodzimierz Konkiel (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86734
05. Machiaveli Linzalone (ŻKS Radlin)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85822
06. Dieter Ylimainen (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85814
07. Carlo Mirotta (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85907
08. Zsolt Szabo (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85806
09. Joel Lennartsson (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85817
10. Peter Nahlin (ARJUMA Golub-Dobrzyn)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85972
11. Jan Blokhin (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85842
12. Jaakko Lehtomäki (ŻKS Radlin)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85865
13. John Anslover (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85886
14. Stanisław Zemła (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85949
15. Ludis Svarpstons (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85927
Grupa B
01. Kyden Denison (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85875
02. Janos Lovrencsics (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85820
03. Micha Loktev (KS ROW RYBNIK)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-89969
04. Fabian Kordyjak (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85858
05. Kacper Bekalarski (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86926
06. Emil Poskotin (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85879
07. Ben Rodwell (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86913
08. Sergiusz Dolgov (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85878
09. Merle Hammer (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85797
10. Tommy Hanton (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88285
11. Elio Udassi (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85885
12. Mathew Woodley (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85813
13. Ireneusz Lussa (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88342
14. Jesper Rommedahl (Husaria BERG Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86720
15. Cohen Lapsley (ARJUMA Golub-Dobrzyn)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85904
Grupa C
01. Joerg Hock (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86910
02. Pēteris Lazdiņš (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86912
03. Norbert Fenyvesi (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86907
04. Erkki Perälä (ARJUMA Golub-Dobrzyn)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85837
05. Lewis Mayhew (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85812
06. Wiktor Sachkov (Stal SEQUENTIAL ONE Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85902
07. Maximilian Keller (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-86906
08. Kazimierz Kuźmicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85992
09. Cain Meston (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85920
10. Bradley Fisher (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85901
11. Paul Scholar (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85913
12. Robert Pachucy (Husaria BERG Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88043
13. Sylwester Donot (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85969
14. Rugacs Body (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-88339
15. Laszlo Ferjancz (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-85926
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz 1-10 w grupie C