Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Carsten Stange
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Błędem w tym meczu http://www.speedway-world.pl/i,live-60406 jest zawodnik Carsten Stange, jeździ u mnie i u przeciwnika. Pewnie wynika to z tego że go kupiłem od niegoUśmiech
No fajnie to wygląda zwłaszcza w meczu pomiędzy nami Język
Powinno być tak że u mnie w każdym biegu wykluczenie a u Ciebie punktować już normalnie powinien Uśmiech
od 2012-03-12 ten zawodnik jest u mnie i już nic podobnego się nie dzieje - zamykamy
Squall mylisz się bo ten problem nie został rozwiązany. Nie zrozumiałeś o co chodzi z tym przypadku chodziło o to że np.jak taki zawodnik teraz jest u Ciebie ale jakbym ja go kupił i pojechalibyśmy mecz ze sobą i obaj go wystawimy do składu to wtedy będzie on punktował u mnie w drużynie i u Ciebie i w tym jest problem, w takim wypadku powinien mieć wykluczenia a tak to pokazuje jakby że raz jechał u Ciebie w drużynie a raz u mnie Język
Jeśli tak jest jak piszesz Henrik i nic nie zostało zrobione to się mylę i strzeliłem gafę . Wziąłem pod uwagę przykładowy mecz ze Speedem http://www.speedway-world.pl/i,live-95094 w przypadku tym Tietz i Pawlicz są już dawno sprzedani, a mimo to Speed może wystawiać ich z zapisanych składów. Tylko że w tym przypadku prawidłowo obaj mają wykluczenia. Natomiast jeśli idzie o przypadek powyższy, że zawodnik jest w składzie obu ekip i jego pkt są zapisywane w sumie przy jego "nazwisku lub id" to jakoś idzie to naprawić. Nie bawię się już w programowanie od czasów C64 i amigi , ale być może wystarczyłoby wstawić warunek sprawdzający przynależność zawodników do danej ekipy w momencie zatwierdzenia składu (zawodnik sprzedany bez możliwości wystawienia ze składu zapisanego) ,oraz w czasie meczu (przypadek powyższy "Stange" - sprzedany po wystawieniu składu). Jeśli zawodnik o danym id nie jest w składzie ekipy o danym id to wykluczenie. Pozostawiam to jednak większym głowom do ogarnięcia, sorki Henrik za wyrwanie się.
edit : re-open
No i błąd w końcu został rozwiązany i przetestowany dzisiaj w meczu ze Stefikiem. Podczas gdy jeden ten sam zawodnik jest wystawiony w składach dwóch drużyn to w chwili rozpoczęcia meczu system sprawdza w jakim klubie obecnie znajduje się dany zawodnik i gdy jest w składzie drużyny w której już nie jest w kadrze klubowej to w jego miejsce zostaje wystawiona Rezerwa Toru.
Oto przykład meczu testowego przed meczem w składzie gospodarzy (GRYFY Bydgoszcz) był wystawiony pod numerem 10 Serafin Węgrzyk zawodnik GoodFeels Leszno i pod numerem 1 u Stefika dodatkowo był pod numerem 4 Tomasz Wysłowski który jest zawodnikiem GRYFY Bydgoszcz i pod numerem 12 był także w składzie Gryfów.
W chwili rozpoczęcie meczu system wyczytał w jakich drużynach obaj zawodnicy występują naprawdę i pozostawił ich w składach a w miejsce gdzie nie powinni być zostały wystawione rezerwy toru które były wykluczane z biegów. Dodatkowo jest możliwość dokonania zmian za rezerwy toru.
http://www.speedway-world.pl/i,live-99248
super, no teraz można już spokojnie zamknąć temat Język
No teraz już tak długo oczekiwał na swoją kolej ale w końcu udało się i to naprawić Język