Lista uczestników:
Grupa A:
01. Piotr Boguński (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94057
02. Przemysław Idowski (Stal-Browar Bialcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94156
03. Edward Buczyna (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93933
04. Krzysztof Myciek (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94197
05. Sławomir Jaskierny (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94099
06. Tege Priskin (Wojak Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94042
07. Stanisław Jeramczykowski (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94031
08. Norbert Szemerda (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93970
09. Hans Freund (Orzełek Łódź)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94073
10. Jarome Lasseter (Błyskawica Radlin)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94124
11. Marc Kanne (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94158
12. Tomasz Biechoński (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94013
13. Karol Zaskórski (PKŻ SPARTAKUS Lubań)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93982
Grupa B:
01. Karol Furmański (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94088
02. Jaromir Kuza (Błyskawica Radlin)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93986
03. Ernest Szmagliński (Magic Speedway)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94105
04. Jemie McLaren (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93956
05. Nemere Gyurcso (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94010
06. Josef Vrbata (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94188
07. Emil Podkulski (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94120
08. Karel Hruban (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93973
09. Władysław Wilczok (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94068
10. Christopher Bacon (Biało-Czerwona Husaria)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94135
11. Czesław Michoński (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94045
12. Jarosław Biełaniec (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93953
13. Robert Zachodny (Biało-Czerwona Husaria)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94075
Grupa C:
01. Ainārs Pozņaks (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93964
02. Stuart Loucks (Orzełek Łódź)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94092
03. Tymon Pawlak (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93937
04. Fabian Todos (Błyskawica Radlin)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93994
05. Zdzisław Klinert (Błyskawica Radlin)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94067
06. Joel Agerskog (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94070
07. Sebastian Zaustowicz (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93980
08. Zbigniew Przeździecki (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93981
09. Remigiusz Dukiewicz (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94131
10. Witold Demidow (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94038
11. Bogdan Kuszyk (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94104
12. Cezary Mostowa (Wojak Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94046
13. Ryder Alcorn (Biało-Czerwona Husaria)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94001
Grupa D:
01. Damian Sibowski (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94304
02. Kajetan Sulewski (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94109
03. Matew Browning (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94186
04. Kenneth Gribskjold (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94160
05. Jaromir Żródlelski (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94039
06. Robert Guza (Wojak Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93989
07. Włodzimierz Pilut (Biało-Czerwona Husaria)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94137
08. Przemysław Konina (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94026
09. Jacek Dryhusz (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-93930
10. Dariusz Solawa (Orzełek Łódź)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94106
11. Mariusz Piróg (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94175
12. Szczepan Fiedurek (Czechówka Lublin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-94195
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D