Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Stadion-Rozbudowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

Astiks

Moją propozycją jest to że fajnie by było aby została wprowadzona opcja rozbudowy "Cenowa i Terminowa" ,cenowa by nic nie zmieniała by było tak jak jest a terminowa by skróciła czas rozbudowy tego stadionu i więcej by kosztowała ta rozbudowa co by pozwoliło na nie wielkie przyspieszenie rozbudowy.
Wydaje mi się że to jest dobra propozycja

Pisać co o tym sądzicie ...
W sumie dla mnie to bez znaczenia bo mam stadion juz rozbudowany, a tak po za tym to jest zywiec z konkurencjiDuży uśmiech

Astiks

Nie chodzi mi o ściągnięcie z konkurencji ale takie coś wydaje mi się byłoby przydatne

speed_55

(2011-12-28, 12:58:20)specjal2009 napisał(a): [ -> ]W sumie dla mnie to bez znaczenia bo mam stadion juz rozbudowany, a tak po za tym to jest zywiec z konkurencjiDuży uśmiech

Jak nie mam nic sensownego do powiedzenia to nie zabieram głosu.
Dlaczego nie można skorzystać z dobrych sprawdzonych wzorców? Chyba nie jest to zastrzeżone?
Hmm żeby nie było, że się ściąga z innej gry to można wprowadzić np. wykonawcę polskiego i zagranicznego - to tylko przykład, bo można to inaczej nazwać choćby wirtualne nazwy firm budowlanych i jedna z nich buduje szybciej i drożej, a druga dłużej ale taniej.

Ewentualnie można zrobić tak, że po wyborze np 1000 miejsc do budowy wyskakuje nam info z firmami do przetargu, coś ala nasi nowi sponsorzy i jedna firma buduje w taki czas za taka kasę, a druga i trzecia już inaczej.

To tylko takie moje wypociny Duży uśmiech Pozdro.

Astiks

Dobry pomysł Hawaiki

Co wy sądzicie o pomyśle Hawaiki ? Duży uśmiech
no mogłoby być , nawet fajny pomysł.
Hawalki wizja jest dobra



Cytat:Jak nie mam nic sensownego do powiedzenia to nie zabieram głosu.
Dlaczego nie można skorzystać z dobrych sprawdzonych wzorców? Chyba nie jest to zastrzeżone?

@
Dobrze ze ty napisales cos sensownego, procz tego ze sie przyczepiles do mojej wypowiedzi, ja napisalem co mysle o tym i tyle. Jasne ze jest łatwiej cos skopiowac niz samemu wymyslic.



Polacy tanio i długo a Chinczycy szybko i drogo Duży uśmiech

Astiks

Dokładnie tak jak mówisz ,może być i tak Polacy tyle Chińczycy tyle Język
Moze wiecej tych firm wprowadzic. np jedna firma budowala by szybko i drogo jeszcze inna dluzej a taniej no i standardowa taka jak jest teraz

Astiks

Można i więcej nie ma problemu no a czy się stefik na to zgodzi znaczy się na ten pomysł to nie wiem Uśmiech
co do rozbudowy to myśle że przydałoby się zrobić takie rzeczy jak sklep klubowy czy bar...wiadomo że prawie każdy kibic od czasu do czasu chce sobie kupic jakiś gadżet np.szalik,kubek itp. a w trakcie meczu zjeść kiełbaskę,lub po meczu zjeść jakiś schabowy itp. dodatkowo urozmaiciło bu to grę.
no i jeszcze można by było wprowadzić do rozbudowy stadionu tablice wyników:normalna(bardzo tania)i świetlna(troche droższa)myśle że to by był taki fajny dodatek.
(2011-12-28, 19:44:06)kubackm napisał(a): [ -> ]co do rozbudowy to myśle że przydałoby się zrobić takie rzeczy jak sklep klubowy czy bar...wiadomo że prawie każdy kibic od czasu do czasu chce sobie kupic jakiś gadżet np.szalik,kubek itp. a w trakcie meczu zjeść kiełbaskę,lub po meczu zjeść jakiś schabowy itp. dodatkowo urozmaiciło bu to grę.

Kawał fajnej, nikomu niepotrzebnej opcji.
Stron: 1 2 3