Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: System Wystawiania zawodników
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(2021-03-05, 00:21:01)MarianoItaliano napisał(a): [ -> ]Bieg 18: Wladimir Martianow, Łukasz Rożej, Oskar Bendzel, Jiri Kaszpar

ten drugi to twój kozak? bo ten pierwszy to mój cienias.


4. Łukasz Rożej (KS ROW RYBNIK) (3,2,1,3,2) 11
5. Wladimir Martianow (Londyńscy Falubazersi) (3,1,2,2,3) 11

o kolejności nie powinien decydować bezpośredni pojedynek?

Ty na prawdę jesteś taki głupi czy tylko takiego udajesz porównują 32-latka do 19-latka zobacz ile temu twojemu niby kozakowi spada sprawność a ile mojemu ,twój przed piątym startem miał sprawność 88 a mój 76 no jesteś na prawdę geniusz a zobacz czasy po pierwszych biegach który miał lepszy czas
nawet gdyby to mój jest taki słaby że nie powinien dać mu rady a tym bardziej zdobyć tyle samo pkt w całych zawodach
Ostateczny dowód że mój klub został zniszczony z powodu kaprysu Admina zawodnicy w tym samym wieku a lepszy nie jest wart takich pieniędzy jak słabszy. Zero konsekwencji w działaniach mój zawodnik jest lepszy od zawodnika na podsawie któego wyceniałem transfer a tylko jeden transfer został cofnięty (albo oba albo żaden a nie jedni mogą drudzy nie!). Jeśli tak traktujecie nowych i zachęcacie do grania to niedługo będziecie sobie sami w tą grę grać. Powodzenia temat do zamknięcia bo argument średniej do mnie nie przemawia szczególnie że w innym temacie na forum jest poruszane to że skill skillowi nie równy itd. ale jak już zawodnik ma te lepsze skille potrenowane to go trzeba taniej sprzedawać. Narazie

Bieg 9: Wladimir Martianow, Mikołaj Uniewski (prawie 9mln).
Start: M. Uniewski W. Martianow
1 Okrążenie: W. Martianow M. Uniewski
2 Okrążenie: W. Martianow M. Uniewski
3 Okrążenie: W. Martianow M. Uniewski
4 Okrążenie: 66.77s 67.15s

Bieg 20: Wladimir Martianow, Stacy Dale (10mln).
Start: W. Martianow S. Dale
1 Okrążenie: W. Martianow S. Dale
2 Okrążenie: W. Martianow S. Dale
3 Okrążenie: W. Martianow S. Dale
4 Okrążenie: 67.27s 68.33s
(2021-03-08, 22:39:45)MarianoItaliano napisał(a): [ -> ]Ostateczny dowód że mój klub został zniszczony z powodu kaprysu Admina zawodnicy w tym samym wieku a lepszy nie jest wart takich pieniędzy jak słabszy. Zero konsekwencji w działaniach mój zawodnik jest lepszy od zawodnika na podsawie któego wyceniałem transfer a tylko jeden transfer został cofnięty (albo oba albo żaden a nie jedni mogą drudzy nie!). Jeśli tak traktujecie nowych i zachęcacie do grania to niedługo będziecie sobie sami w tą grę grać. Powodzenia temat do zamknięcia bo argument średniej do mnie nie przemawia szczególnie że w innym temacie na forum jest poruszane to że skill skillowi nie równy itd. ale jak już zawodnik ma te lepsze skille potrenowane to go trzeba taniej sprzedawać. Narazie

Bieg 9: Wladimir Martianow, Mikołaj Uniewski (prawie 9mln).
Start: M. Uniewski W. Martianow
1 Okrążenie: W. Martianow M. Uniewski
2 Okrążenie: W. Martianow M. Uniewski
3 Okrążenie: W. Martianow M. Uniewski
4 Okrążenie: 66.77s 67.15s

Bieg 20: Wladimir Martianow, Stacy Dale (10mln).
Start: W. Martianow S. Dale
1 Okrążenie: W. Martianow S. Dale
2 Okrążenie: W. Martianow S. Dale
3 Okrążenie: W. Martianow S. Dale
4 Okrążenie: 67.27s 68.33s

A ten dalej swoje teorie CZŁOWIEKU zrozum w końcu że ten zawodnik to nie Zmarzlik tylko typowy zgardziński
Stron: 1 2