Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd skoków w szkółce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ID Klubu: 11710
ID Zawodów:
Link (do podstrony):
ID Ligi:
Zrzut ekranu: [Obrazek: 8134706136b42331.png]

Opis:
Chciałbym sie pochylic nad skokami w szkółce. GM_Arek i GM_Kuba czy pracując nad zmianami w grze robiliscie coś przy szkółce? Chodzi mi o zawodnika Jan Hendrik Rohm. Jak widać przyszedł do szkółki 16 listopada. Od tej pory mial w sumie 8 skoków w szkółce. Wszystkie od samego poczatku miał +2 mimo talentu 5. Jeszcze nigdy powtarzam NIGDY nie miał skoku +3 a zawodnicy z niższymi talentami owszem. Czy tu tez wystepuje tzw losowość i po prostu mam pecha? Bo to aż niemozliwe jest. On juz nigdy nie nadrobi strat i moge po prostu go wywalic ze szkółki bo wyjdzie z niej max ze srednia 52. Zreszta widać po skokach zawodnika Radek Kaszpar ze tez ostatnie skoki same +2. Ta sama sytuacja jest z zawodnikiem Kindzierski ktory dopiero przyszedl i pierwsze skoki oczywiscie +2. Ja nie wymagam od tych zielonych samych skokow +3 ale na moje jest cos ewidentnie nie tak ze skokami u zawodników z talentem 5. Gdzie ten zawodnik Rohm wg tabeli procentowej ma te 55% jeśli chodzi o skok +3? Nie wiem jak jest u innych graczy.
Arku zwróc uwage ze Twoj Paul -13 numer ma same 3 i o tym juz nie piszesz, porownuje ze swoimi zilonymi zawodnikami w szkolce i co? I znowu chyba juz 7 sezon z rzedu masz lepszych zawodnikow z wyzsza srednia...nawet pomimo skokow plus 2, ja mam 2 zielonych 15 latkow ktorzy nie osiagna sredniej 50 i tu wiele razy pisalem o tym ze jest blad pomimo ze szkolke mam tak samo jak Ty wymaksowana - teraz czekam na szydere znawców tematu jak Asteck, ktorzy ''ynteligentnie'' beda mi pisac zebym cichos siedzial bo porownuje do Kamieniorza....a wystarczy ze porownam do twojej szkolki i widze jak mnie gra oszukuje. Masz seriew +2 a mimo to masz lepszych juniorow niz ja -ciesz sie.
Wiedziałem że zamiast rzeczowej dyskusji na temat będzie a Kariya ma same +3...tak ma ale +2 tez miał tylko ich juz nie widac. Mario temat nie dotyczy zawodnika Kariya tylko innego. I pytam jak to mozliwe ze ma same +2 skoro w pomocy jest tak:

Talent 5
+2 45%
+3 55%

Przy ośmiu skokach +2 uznaje że jest coś nie tak. Wiec Mario nie pisz o jednym zawodniku u ktorego widzisz same +3. Bo jak tak patrzec to Facher tez ma same +3...a jego jakos pominąleś a pewno dlatego ze jest na sztuke w szkolce...a Kariya bedzie "koksiarz".
Ja nie mam wcale lepszych wiesz o tym. Ty masz bardzo podobnych a róznica jest w czym innym i dlatego moi wygrywaja z Twoimi. To tajemnica klubowa jednak w czym jest ta różnica Uśmiech
Mam podobnego koksa w szkółce jak Arek

8 Aleksander Gilka 15 T5 3.48 48.98 dołączył do szkółki 2020-07-13

nie przypominam sobie u tego zawodnika skoku +3, zwracam uwagę kiedy dołączył do szkółki, miał 13 lat, to był poniedziałek po 3 kolejce sezonu, nie jestem pewien czy dobije do 52 średniej przy egzaminie
Arku tajemnica klubowa? O czym Ty piszesz? Tajemnica dla mnie jest jakim cudem od momentu kiedy ten wypominany przez wszystkich Kamieniorz opuścił szkółkę czyli 7 sezonów temu, ja regularnie dostaję gorszych juniorów od Twoich i dokładnie to zgłaszałem do Adminów a byłem wysmiewany przez graczy, że porownuje nowych zawodnikow z Kamieniorzem, nie, porownuje z Twoja szkólka, ktora jest na tym samym poziomie co moja, mamy takie same ustawienia, szkolenie, trenerów itd itd. Mało tego moja szkołka była sporo wcześniej rozwinięta jak Twoja, ale to juz w sumie nie ma żadnego znaczenia. Jesli to jest losowość mieć 7 sezonów słabszych zawodników od Twoich to faktycznie mam zajeb.... pecha. Teraz mam 2 zielonych 15 latków - jak wyjda ze szkółki nie beda miec nawet sredniej 50.....i co mam powiedzieć? Zaciskam zęby bo juz pisać mi sie nie chce bo zaraz jeden z drugim zaczna mi wypominac Kamieniorza...to juz chyba jakies przekleństwo jednego -przyznaję swietnego zawodnika który mi sie udał jak ślepej kurze ziarno....
Zrobiłem dzisiaj trening w szkółce żeby zobaczyć jak stoją ze skillem prowadzenie. Wedle pokazanych statystyk mój najnowszy junior ma prowadzenie... yyyy.... 11 ! To jakiś błąd czy faktycznie aż tak słaba może to być domyślnie wartość? No bo przecież taki junior nie ma żadnego sensu, bez szans na wystarczające dotrenowanie.
Zawodnik w szkolce mial 26 marca skok tylko jednego skilla -techniki natomiast nie ma skoku drugiego skilla czyli prowadzenia. Opoznienia sie zdazaly ale nie az takie. Wiec pytanie czy tak powinno byc?
Daje ss

http://prntscr.com/111hlpj
W szkółce wszystko gra. Zamykam.