Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LISTA TRANSFEROWA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Było dobrze to musieli kombinować i wyszło jak zawsze ....
(2021-03-28, 12:27:30)holender260 napisał(a): [ -> ]Było dobrze to musieli kombinować i wyszło jak zawsze ....

Nic nie robimy - zle, robimy - zle.... ? Nie skomentuję Uśmiech
Obserwacje poprawione, proszę o sprawdzenie i informację zwrotną.
ok, obserwowani się pojawili...rozumiem, że zostało to tak zmienione że w tej chwili nie widać jaki talent, wiek czy ex bo nie wiem czy to błąd czy tak ma być.
(2021-03-28, 17:45:47)GM_Kuba napisał(a): [ -> ]Obserwacje poprawione, proszę o sprawdzenie i informację zwrotną.

Hej.

Jesli chodzi o mnie to już widzę zawodnika w obserowanych.

Dziękuję...
zgłaszam że są inne daty i ceny zawodników zakończenia licytacji w obserwowanych i inne na LT , oraz pokazuje że zawodnik jest wystawiony na liście a wcale nie jest wystawiony
(2021-03-28, 17:41:46)GM_Kuba napisał(a): [ -> ]
(2021-03-28, 12:27:30)holender260 napisał(a): [ -> ]Było dobrze to musieli kombinować i wyszło jak zawsze ....

Nic nie robimy - zle, robimy - zle.... ? Nie skomentuję Uśmiech

no właśnie widać co się teraz dzieje z transferami
(2021-03-29, 08:02:02)Toruniak4 napisał(a): [ -> ]zgłaszam że są inne daty i ceny zawodników zakończenia licytacji w obserwowanych i inne na LT , oraz pokazuje że zawodnik jest wystawiony na liście a wcale nie jest wystawiony

Poprawione.
zgłaszam że gdy wchodzę listę transferową widzę tylko 9 stron z zawodnikami których licytacja jest do 60 godzin a innych już nie widać dopiero jak wejdę w poszukiwanie graczy wyskakują ci co mają do końca licytacji 200 godzin, błagam zróbcie już z tym porządek
zgłaszam że w zakładce Transfery pokazuję że licytuję dwóch zawodników, a nie licytuję żadnego
Nie wiem czy jest to efekt zamierzony czy błąd, ale po wprowadzeniu nowych zasad transferowych:
  • zniknęła pod budżetem informacja, że licytuję jakiegoś zawodnika i moja oferta jest najwyższa, teraz nie wiem jaki jest stan licytacji
  • w Transferach zawodnicy obserwowani nie układają się wg daty zakończenia licytacji
  • w Transferach zniknęły dokładne parametry obserwowanych zawodników
Jeśli to efekt zamierzony to zgłaszam to jako błąd. Wcześniej było to dobrze zrobione, przynajmniej przemyślane.
Na liście tranferowej jak wejdzie się w pprzeszukiwanie i np. wpisze max 16 lat wyskakuje 5 stron ponad i na każdej stronie są ci sami zawodnicy
Obecnie po wyszukiwaniu nie ma stronnicowania. Usunąłem numery stron u dołu.
(2021-03-30, 09:58:41)szuwarek napisał(a): [ -> ]Nie wiem czy jest to efekt zamierzony czy błąd, ale po wprowadzeniu nowych zasad transferowych:
  • zniknęła pod budżetem informacja, że licytuję jakiegoś zawodnika i moja oferta jest najwyższa, teraz nie wiem jaki jest stan licytacji
  • w Transferach zawodnicy obserwowani nie układają się wg daty zakończenia licytacji
  • w Transferach zniknęły dokładne parametry obserwowanych zawodników
Jeśli to efekt zamierzony to zgłaszam to jako błąd. Wcześniej było to dobrze zrobione, przynajmniej przemyślane.

1. Informacja o zamrożonym budżecie zostanie w najbliższym czasie dodana.
2. Zawodnicy obserwowani będą teraz sortowani pod względem kolejności dodania do obserwacji. Sortowanie po dacie zakończenia jest niemożliwe kiedy dany zawodnik nie jest na LT.
3. Parametry zostałī usunięte, w ich miejsce zostały dodane paramety tranferów cyli daty wystawienia/zakończenia i cena. Parametry zostaną dodane w pozniejszym czasie w postaci dymku, po najechaniu.
(2021-03-30, 07:36:06)Toruniak4 napisał(a): [ -> ]zgłaszam że w zakładce Transfery pokazuję że licytuję dwóch zawodników, a nie licytuję żadnego

Są to zawodnicy w których licytacjach brałeś udział. Znak X przy cenie oznacza że to nie Ty jesteś autorem najwyższej oferty.
Stron: 1 2 3