Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Program Żużlowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wpadłem na taki pomysł aby urozmaicić grę by obok cen biletów wprowadzić cenę na Program żużlowy i dla przykładu nas jako klub 1program na zawody kosztuje np 2zł zlecamy do wydruku 1000szt płacimy (drukarni) 2000zł cene za program przed meczem ustalamy np 5zł gdy sprzedamy wszystkie programy zarobimy 3000 ma czysto a gdy zlecimy za duzo do wydrukowania i programy nie zejdą to oczywiście jesteśmy stratni i na poczatek proponowałbym wprowadzic tą procedurę na mecz ligowy a poźniej jak sie to przyjmie to oczywiście na zawody indywidualne i sparingi. Oczywiście mozna poźniej pomyśleć nad kilkoma wersjami programow np format a4 oczywiscie drozej placimy za wydruk drozej sprzedajemy naszym kibicom jak to przyjma itd np mecz wysokiej rangi to serwujemy format a4. Zapraszam do dyskusji.
Jak dla mnie niepotrzebny bzdet
fajny pomysłOczko
chłopie, co to za pomysł? Jak dla mnie totalna bzdura.
(2012-01-02, 21:46:33)Teves napisał(a): [ -> ]chłopie, co to za pomysł? Jak dla mnie totalna bzdura.

Najlepiej nic nie zmieniac jechac po staremu
Zobacz sobie jakie zmiany nas czekają, to cię głowa zaboli. Wszystkie zmiany są w realizacji, więc lepiej nie wyjeżdżać z takimi propozycjami.

Tu masz link z propozycjami jak Ci mało --->http://www.speedway-world.pl/forum/showthread.php?tid=413
Co tak na chłopaka wjeżdżacie ? Język Każda propozycja jest warta przemyśleniaUśmiech
A mi się podoba Uśmiech Tylko trzeba to dopracować
Tez mysle ze bylo by to fajne urozmaicenie gry i dodatkowe profity dla klubu. Ja bym to widzial bez opcji drukowania, po prostu ile zostanie sprzedanych programow tyle bedzie wydrukowanych i zapłacimy tylko za wydrukowane programy. Koszt drukowania bedzie stały, a menadzerowie beda mogli sobie ustalac ceny dla kibicow.



Dzisiejsze zawody sportowe przyszło oglądać 11866 kibiców! W tym 8613 na miejsca stojące, 2788 na miejsca siedzące, 465 na miejsca VIP, kibice wykupili 1532 programow meczowych/sprzedano 1321 programow meczowych. Tego dnia na niebie cały czas świeciło słońce.

specjal wg tego co piszesz ot jakby dodatkowy dochód wiec zwiększanie kwot w grze, juz pomysł padający wcześniej byl lepszy ;p
pomysł z drukarnią bedzie lepszy bo troche ryzyka tez sie przyda
no ten pomysł z drukowaniem z własne pieniądze jest dobry bo przecież jest ryzyko jest zabawa....a w tej grze chodzi właśnie o zabawę...a jeżeli się komuś uda to może się jeszcze dorobić na tym pomyśle Oczko
odświeżam
stefik,jest szansa ze to wejdzie?
jest jak najbardziej, tylko narazie zajmuje się rzeczami mniej ingerujacymi w grę.
Stron: 1 2