Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkołka Juniorska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Mam kilka pytan odnośnie szkolenia młodzieży a wienc jak wchodzimy w zakładke szkoła juniorska i mamy juniora wybieramy na jaką nawieszchnie i kase i teraz czym wiencej kasy tym szybcie bedzie skok gdzie pisze kiedy skok i jak w ksiegowosci nakłady na szkułke to co one daja ?


Edit
Wiem że szybko piszesz ale ortografi trzeba przestrzegać ;P


słowo "szkułke" piszemy przez "ó" bo SZKOŁA. Nagroda dla Ciebie 20% ostrzeżenia Duży uśmiech(mniej się nie da)

Wszelkie wątpilwości kierować na PW Cwaniak

sothis
bubu - jezeli szkolkowicz zaliczy skok to bedzie wyswietlana informacja co i ile mu przybylo przy jego sredniej, bedzie to widoczne przez piec dni od ostatniego skoku.
Naklady na szkÓlke w ksiegowosci zwiekszaja szanse na nowego juniorka w szkolce.
Indywidualne dofinansowanie przyspiesza o jakis tam procent trening juniorow...

Sothis widzisz i nie grzmisz Język

AssAssin

Po jakim czasie junior może zanotować skok umiejętności?Mam juniora już ponad tydzień czasu i nic się jeszcze nie zmieniło...
zależy jaki poziom szkółki masz Uśmiech Od poziomu szkółki zależy ilość dni treningowych potrzebnych na skok Uśmiech
Jaka jest przypisana ilość dni do poszczególnych poziomów?
masz wszystko opisane w zawodnicy szkółka juniorska na dole masz cennik i kliknij to tam masz wszystko opisaneOczko
chodzi mi o dni rozwoju juniora kubackm
L_uckas - pewnie jest, ale nie oficjalna Język Kiedys Stefik pisal że roznica miedzy 0-20 lvl szkolki to jakieś 12 dni treningowych (co do liczy dni to nie jestem pewien czy dobrze pamietam Język)
Prosze o wyjasnienie!
Przy moim juniorze w szkółce jest skok : 25.01 +2S
Co oznaczają te cyfry?
(2012-01-25, 18:15:14)L_uckas napisał(a): [ -> ]Prosze o wyjasnienie!
Przy moim juniorze w szkółce jest skok : 25.01 +2S
Co oznaczają te cyfry?

tzn że miał wzrost siły o 2 skille
a te 25.01?
to jest data kiedy skill wzrósł
Heh racja .......
Czyli wzrosly 2 skille z trzech?
jak to sie przeklada na srednia?
nie wzrosl mu tego dnia jeden skill"sila" o 2 oczka
Jak dlugo trwa egzamin na juniora? Start byl o 12 a mamy juz po 14!
Jak przebiega taki egzamin?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17