Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Propozycje premii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
WitamUśmiech

Co sądzicie o wprowadzeniu do gry premii za wygrany mecz? Premia od sponsora za wygrany mecz sparingowy i za wygrany ligowy. Na przykład za wygrany ligowy 10%, a za sparing 5%?
Nie wiem czy była taka propozycja czy nie...ale uważam, że mogło by to ukazać większą realistyke sponsorską.
[Obrazek: 3072.jpg]
Raczej nie bo mamy tygodniowki plus kasa na koniec sezonu za zajęte miejsce w tabeli
wg mnie fajna sprawa można to przemyśleć
uważam że pomysł jest trafny...jednakże powinno być to ustalona przez sponsorów za jaki mecz jaka premia...bo przecież w lidze zdarzają się cięższe mecze i te teoretycznie łatwe...ewentualnie wysokość premii może być ustalona odgórnie wraz z innymi kwotami podczas podpisywania kontraktu z sponsorem
dla mnie to bez sensu bo ludzie z Eligi,1-2(może 3) każdy sparing będą jechać z 4-6 bo to będą dla nich łatwe pieniądze i różnica między ligami będzie jeszcze większa

Dlatego stanowcze NIE
Jestem tego samego zdania, mecze sparingowe spadną na psy dla uzyskania kasy.

NIE
no to w takim razie w samych ligowych
odnośnie sparingów można przecież odmówić jazdy z drużyną z 1 ligi.
Można więc zostać przy premiach za mecze ligowe. Wtedy te 10 % mogło by być przelewane na konto.
Kolejnym pomysłem jest ustalenie przed sezonem miejsca w tabeli. Jeżeli menadżer ustali, że celem na sezon jest uzyskanie 3 miejsca w tabeli to sponsor na półmetku wypłaca mu kwotę X, a jeżeli wyżej to X + 10 %, a jeżeli nie uzyskał tego miejsca byłoby to X - 20 %. Można byłoby to wprowadzić w połowie sezonu lub na sam koniec. Co o tym sądzicie?
[Obrazek: 3072.jpg]
ja tam bym wprowadził umowę z radiem i tv
a jakby to miało wyglądać?

[Obrazek: 3072.jpg]
że np.tv nam płaci za transmisje z meczu ale za to przychodzi mniej kibiców(no chyba ze zwiekszymy nakład na reklame to przyjdzie podobnie)a z radiem to samo...co do Twojej propozycji...tak jak napisałem wcześniej skoro nie pasuje to można tylko za ligoweOczko
z radiem i tv to bardzo dobry pomysł jestem na tak
A moim zdaniem zdecydowanie wystarczy już dodatkowej kasy,premii itp.Jeśli ktoś ma ustabilizowany skład i nie przeprowadza transferów to przy meczu ligowym u siebie,zawodach inwidualnych i wpłacie od sponsora,nawet przy odliczeniu wydatków na pensje,stadion itp. zostaje mu kilkaset tysięcy.
Ja jestem na tak z zwłaszcza z tym radiem i tv super pomysł
Ja na tak