Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: DRUGA DRUZYNA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mario świetny pomysł!

Ale dobrze trzeba dograć zasady i technikalia, niestety na dzień dzisiejszy nie do ruszenia. Kto to miałby zrobić?

Czy gdy każdy z nas zaczynał ktoś się przejmował początkującymi? Oczywisćie, że nie. I jaki jest dzisiaj efekt? My wszyscy nadal tutaj jesteśmy.

Ale niestety zabrał głos GM_Arek więc pomysł nie wejdzie bo (niestety Arku) tak uważa.

Arku, przy okazji bo pewnie zabierzesz głos na mój wpis. Niech wreszcie dotrze głos, że są ludzie, którzy grają wyłącznie w SW i nie interesują ich zupełnie "inne projekty". Ich prowadzenie i wymawianie się, że na SW brak czasu, to żadna wymówka. To my byliśmy ekipą SW, wtedy kiedy jeszcze Ciebie tutaj nie było, więc wypadałoby odrobinę szanować zdanie starych graczy.

Chcesz przykładów?
Otworzyłem kilka wątków by coś ruszyć? Żadnych reakcji. Czy naprawdę koszmarne logowanie do FORUM SW jest tak trudne do poprawy? Nie dziw się, że tutaj coraz mniej osób się wypowiada. Jeśli masz w planach zamknięcie SW ogłoś to proszę, podaj deathline i po sprawie. Po co innych męczyć aby się sami wykruszyli?
błędy wizualne, które "kolą oczy" tez są trudne do zaakceptowania.

Zobacz np. ile turniejów lata po forum. Czemu? Bo czegoś im w SW brakuje. Nie lepiej przyjąć ich zasady i wprowadzić do SW? To są pomysły na podniesienie atrakcyjności gry!

Gdybym nie prowadził od 14 sezonu Ligi Juniorów, to zapewne sam nie używałbym forum.

Był jak widziałem, przepraszam za brak nicka - nie pamiętam, pomysł jednoczesnego logowania do SW i forum - wiele problemów by rozwiązał.
Szuwarek dziekuje masz w 100% racje. Dla mnie sam pomysł 2 skladu w lidze jest ciekawy, czyms co by mogło pchnac sama gre na wyższy pułap atrakcyjności. Na dzis smetne granie dla samego grania drogi GM_ Arku robi sie tak zajebiscie atrakcyjne ze ilosc graczy wrecz rozwala gre i dla tego zdjeliscie licznik graczy, bo kazdy by naocznie widzial marazm tej gry, oraz jednoczesnie rozmumiem, ze to jest powod, dla ktorego przymykacie oko zeby gracz X Y czy Z mial po kilka druzyn i mogl smiac sie z innych-takich jak np. ja. Czy w tej grze mozemy doczekac sie jakis nowinek? Rozumiem, ze moj wczesniejszy pomysl na wprowadzenie KSM nie mogl tez wejsc w zycie bo liczenie 2+2 moglby sprawic za duzy problem kilku graczom. Jesli KSM nie bylby ograniczeniem przed robieniem super teamow to ja juz niewiem jak mozna innaczej nowych graczy zachecic do przyjscia i pozostanie dluzej niz powiedzmy 5 sezonow. Chyba, ze tu chodzi o to wlasnie zeby jak najwiecej starych graczy sie wykruszylo i to nowi beda miec wtedy wieksze szanse na lepsze wyniki? Gdzie jestes drogi adminie jak gracze pisza na forum i skladaja propozycje zmian - czy na prawde nie da sie niczego madrego i ciekawego wprowadzic jak tylko podnoszenie pensji zawodnikom? To ma pomoc rozwinac gre? Nobla dla pomyslodawcy.

Ja wychodze z zalozenia, ze -wybaczcie-gowienko zawiniete w najpiekniejszy papierek po cukierku dalej pozostanie tym samym. Gram tu juz chwile i widocznie nikomu nie zalezy zebym zostal - i pewnie tak mysli wiekszosc graczy ktorzy pamietaja stare zlote czasy tej gry.....
Mario, w jaki sposób podniosłoby to poziom atrakcyjności, dla graczy którzy nie mają już w miarę rozbudowanej szkółki? odniosłem się do tematu słowami Astecka, z którymi w pełni się zgadzam. nie widzę jednak twojej odp. Starzy wyjadacze mogliby walczyć o tytuły i dodatkowo ogrywać juniorów, których musieliby ogrywać kosztem wyników, a co z tego mieliby młodzi? radochę, że mogą powalczyć z twoimi rezerwami? a co potem..?

cyt: czy na prawde nie da sie niczego madrego i ciekawego wprowadzic jak tylko podnoszenie pensji zawodnikom? To ma pomoc rozwinac gre? Nobla dla pomyslodawcy.
- Piszesz, że niby tu trochę grasz, a pytasz o nowinki? to gratuluję orientacji w temacie, w którym starasz się zabrać głos...
specjalnie dla ciebie wklejam nowinki, których tu ponoć brakuje:
http://www.speedway-world.pl/i,read-368
http://www.speedway-world.pl/i,read-324
http://www.speedway-world.pl/i,read-312
http://www.speedway-world.pl/i,read-313
http://www.speedway-world.pl/i,read-295 + plus sporo innych jeśli poczytasz sobie archiwalne Aktualności. wydaje mi się, że przez te 5 lat bardzo mocno przebudowaliśmy całą grę.
czy aż nie prosi się o odbicie piłeczki - nobel dla wnioskodawcy?

Piszesz o ksm. Jaki byłby jego cel, i czym to różniłoby się od stopniowego wzrostu pensji, co jak zakładam ma redukować koksiarskie składy?

cyt: Jesli KSM nie bylby ograniczeniem przed robieniem super teamow to ja juz niewiem jak mozna innaczej nowych graczy zachecic do przyjscia i pozostanie dluzej niz powiedzmy 5 sezonow. Chyba, ze tu chodzi o to wlasnie zeby jak najwiecej starych graczy sie wykruszylo i to nowi beda miec wtedy wieksze szanse na lepsze wyniki?
- czy tu czasem jedno nie wyklucza drugiego? ksm w twoim ma "zamordować" dream teamy, czy starych graczy, a za chwilę pytasz czy nam chodzi o to samo? trochę się pogubiłem czego chcesz...

cyt: Gram tu juz chwile i widocznie nikomu nie zalezy zebym zostal - i pewnie tak mysli wiekszosc graczy ktorzy pamietaja stare zlote czasy tej gry.....
- ja mam nieco inny wniosek. sw i jego złote czasy przypadają chyba na okres, gdy byl tylko sm woytka i potem sw właśnie. w międzyczasie pojawiło się sporo managerów i gracze rozjechali się po kilku pozycjach. wiadomo - zostajesz tam gdzie jesteś najbliżej topu. tak to wg mnie wygląda

pozdrawiam
szuwarku, po raz enty powtórzę: forum to zewnętrzny "produkt" - dlatego połączenie ich jednym loginem i hasłem nie wchodzi w grę.
a co do stażu w grze: myślisz że trafiłem na sw i od razu zostalem GM? otóż nie, grałem tu dużo wcześniej niż pojawiłem się jako GM, wraz z którym konto gracza opuściłem. także nie jestem świeżakiem, który pojawił się znikąd i zrobił przewrót Oczko

ps: o jakich błędach wizualnych mówisz?
ps: czy "koszmarne logowanie do forum" to właśnie o jeden login i hasło chodzi?
;;....Piszesz o ksm. Jaki byłby jego cel, i czym to różniłoby się od stopniowego wzrostu pensji, co jak zakładam ma redukować koksiarskie składy?...''

Wg Ciebie GM_AREK podwyzszenie pensji to dobry kieruunek? Szczegolnie dla nowych graczy? Dla tych co zaczynaja z niczym i maja jeszcze szybko rowinac szkolke i rozbudowac stadion? To bylo najmadrzejsze posuniecie w tej grze? Jeszcze raz powtorze -nobla dla pomyslodawcy. KSM dawalby wieksze szanse na dogonienie czołówki wieksza atrakcyjnosc meczy poprzez ciagle ustawiania i plinowanie skaldu jednoczesnie pozwalajac na rozbudowe klubowych obiektów. Czasem najprostsze pomysly sa najlepsze ale nie ...lepiej pensje zwiekszyc, ok Ci najlepsi jakos sobie poradza Ci najslabsi poszukaja innej gry. Tak to widze.
I prosze podaj przyklad -uczciwy -na jakim poziomie ksztaltowala sie frekwencja przez ostatnie 5 lat? Czy to nie jest tendencja spadkowa przypadkiem? Jesli nie i wszystko jest cacy to prosze o przywrócenie licznika z ilością graczy. Z góry znam odpowiedz. I jeszcze jedno - kazałeś mi sobie darowac komentowanie - przykro mi ale to nie Białoruś czy Rosja i bede komentowal cos co mi sie nie podoba.

Te wszystkie ''nowinki'' jakie zostaly wprowdzone to zaledwie kosmetyczne zmiany, lepsze lub gorsze, dizeki i za to, ale nie wiem czy kiedykolwiek zauwazyles gracze zglaszali i zglaszaja szereg uwag, pomysłów na porawe gry nie wywracacjac jej do góry nogami a jakos o tym cisza....GM_Arek tu nie chodzi o to zeby atakowac Ciebie czy kogos tu gracze chca polepszyc gre tak by dla wszystkich byla ona po prostu lepsza i ciekawsza i tak to odbieraj nie jak atak na siebie i swoje pomysły. OK, Asteck,Arek i Ty napisaleiscie ze nie przejda moje pomysly, ok rozumiem, za duzo pracy, za duzo problemow z tym i faktycznie sam bym na tym zyskal bardzo duzo. Nie przecze. Szkoda bo inni tez by na tym zyskali w równym stopniu jak ja sam, ale jestem w stanie zrozumiec ze czegos sie nie da zrobic. Przynajmniej na dzis.
Mario temat KSM był wielokrotnie przerabiany i nigdy nie wszedl bo nie ma on racji bytu.
Jak KSM ma dać nowym graczom szansę dogonienia czołówki? przykład proszę bardzo na moim przykładzie.
Nie po to robiłem przez 5 lat cierpliwie zespół żeby teraz po wprowadzeniu KSM być zmuszonym do wystawienia kogos na liste transferowa. Kazdy musi przejśc długą droge zeby zaistniec w tej grze.
A po drugie to przynajmniej ja nikogo nie wzmocnie bo nie wystawie nikogo na liste dlaczego? bo kazdy niech sam sobie wychowa dobrych zawodnikow...jesli dojdzie do takiej sytuacji to po pierwsze tych zawodnikow zwolnie i w tej sposob i tak sklady sie nie wyrownaja. A po 2 to jesli bede zmuszony do takiej akcji to skoncze gre i tyle. Wtedy tez powiesz ze wszystko jest cacy skoro starzy gracze dalej beda rezygnowac?
Arku jestes przykladem gracza zapatrzonego tylko w siebie i zadne zmiany nie beda Ci na reke bo zawsze mowisz sakramentalne ...nie po to robilem to czy tamto... nie interesuje Cie i nigdy nie interesowalo dobro wszystkich i rozwój gry tylko wlasne Ja. Jak moze zauwazyles lub nie moje propozycje czesto uderzaja w mnie samego a mimo wszystko widze w tym jakis szerszy sens niz tylko patrzenie na wlasny czubek nosa. Tak to widze. Spij spokojnie KSMu czy 2 skladu nie bedzie. Do wprowadzenia pewnych rzeczy trzeba miec oczy otwarte na rozwoj gry a tego tu z calym szacunkiem nie widze.
Mario czasy mamy takie też w życiu że każdy patrzy tylko na siebie....i chyba tyle w temacie.
Nie ma sensu sie wypowiadać.
Gdybym patrzył tylko na czubek swojego nosa to nie pomagał bym wielu graczom tu...Weź to pod uwagę. A komu pomagam i pomagałem to oni doskonale wiedzą....
A ile zrobiłem dla tej gry to nie mnie sie wypowiadać. Niech inni gracze to ocenią.
Arku jakos ja nie patrze tylko na siebie...powoesz naiwnosc z mojej strony...moze. ja tez pomagalem i pomoge kazdemu kto sie zglosi do mnie. Sam wiesz dobrze jak to u mnie wyglada. Jeszcze nikogo nie olalem. Ale fakt. Dla gry zrobiles wiecej niz ja i tu nie mam co dyskutowac.
(2021-08-02, 22:16:30)GM_Arek napisał(a): [ -> ]szuwarku, po raz enty powtórzę: forum to zewnętrzny "produkt" - dlatego połączenie ich jednym loginem i hasłem nie wchodzi w grę.
a co do stażu w grze: myślisz że trafiłem na sw i od razu zostalem GM? otóż nie, grałem tu dużo wcześniej niż pojawiłem się jako GM, wraz z którym konto gracza opuściłem. także nie jestem świeżakiem, który pojawił się znikąd i zrobił przewrót Oczko

ps: o jakich błędach wizualnych mówisz?
ps: czy "koszmarne logowanie do forum" to właśnie o jeden login i hasło chodzi?

Hej GM_Arek,

dołączam poniżej linki do otwieranych przeze mnie wątków, które pozostają bez żadnej reakcji: i jeszcze to Ale jeśli chcemy o nich porozmawiać zmieńmy wątek bo teraz pod hasłem drugi zespół zaczynamy szerzej rozmawiać.

Gwoli ścisłości, 2 wątki na początku to rzeczy, które irytują, ostatni natomiast to sprawa zupełnie inna, zupełnie innego kalibru. Chodzi o to, że przestaliście zajmować się SW. Macie inne projekty, OK. Ale przyjmijcie wreszcie, że są gracze grający TYLKO w SW i rozwój tej gry ich interesuje. Kurczę pisze to już kolejny raz. Kilka razy słyszałem, że na SW nie ma czasu. Skoro tak tak, niech ktoś inny się zajmie SW.
Nie pytaj mnie z czego płacić, bo to jest forum SW a nie forum Waszych projektów. Jeśli nie ma czasu na SW może warto to komuś odsprzedać lub oddać, Ty stałeś się również jej właścicielem. Dlatego Twoje zdanie jedynie się liczy i naprawdę rzadko pomysły graczy są realizowane. Przedstawiasz pomysł albo pojawia się w ostatniej chwili informacja o wprowadzeniu nowości (tak przecież dawniej bywało).
Pisałem o tym kilkukrotnie, ale napiszę raz jeszcze tyle, że ostatni bo szkoda mojego czasu oraz energii. Była swego czasu grupa "Umysłów Twórczych", która wypracowała kilka świetnych pomysłów. Idę o zakład, że dzisiaj nie jest to możliwe. Wątek jest nadal dla niektórych widoczny, można co nieco tam poczytać. Poza tym, do dnia dzisiejszego istnieją materiały i opracowania.
a jak GM Arek wyjaśnisz to że przy logowaniu do forum przekierowuje mnie do gry, po ponownym wejściu na forum jestem na nim zalogowany, wkurzające

O tym mówiłem i pisałem, ale jak widać ADMINI nie czytają naszych wpisów.

Zacytuję:

szuwarku, po raz enty powtórzę: forum to zewnętrzny "produkt" - dlatego połączenie ich jednym loginem i hasłem nie wchodzi w grę.

Nie o tym uruchamiałem wpis co tylko potwierdza moje powyższe stwierdzenie
Nam się admin zaszył chyba gdzieś w Bieszczadach które uwielbiam, bo za dużo było pytań i propozycji Uśmiech

Szkoda GM AREK ze uwagi odbierasz jako personalny atak, a nie jako propozycje warta rozważenia.
Mamy przyklad chociazby z mozliwoscia wprowadzenia rezerwy taktycznej junior za juniora.
Stron: 1 2