Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 6.1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć jest może ktoś z tej ligi??warto by było pogadać o poglądach na sezon i nastawieniach...
Jestem,jestem!!!Ja montuję skład tak,aby awansowac ligę wyżej już w tym sezonie!!!Czy się uda to się okaże po naszym rewanżowym meczu puri?Wydaje mi się,że zespół który mam pozwoli mi się utrzymac w 5 lidze w razie awansu no,ale zobaczymy!!!Myślę,że obronię 2 miejsce w naszej grupie,bo FC MEDALI raczej już nie dogonię,ale wszystko może się jeszcze zdażyc.Pożyjemy zobaczymy!!!
Witam jestem nowy więc zobaczymy jak się potoczy moja historia ;P
Dobrze,że się odezwałeś,może się temat ruszy!!!Życzę powodzenia i jak największej ilości zwycięstw w pozostałych meczach!!!
no remz mam nadzieje, że do ostatniego biegu jutro będziemy walczyć o zwycięstwo i mam nadzieje że to moja drużyna wyjdzie zwycięsko z tego starcia...już mam prawie dopracowane wszystkie motocykle do zawodników...
no to w ten weekend się okaże kto będzie mieć bliżej do 5 ligi
Nie będę owijał w bawełnę mam nadzieję,że w niedzielę zrobię krok ku 5 lidze,choc do końca sezonu jeszcze kilka kolejek!!!Jednak mecz z Tobą Puri może sporo wyjaśnic!!!!
mam nadzieje że nie popełnię tego samego błędu co ostatni i zgarnę 3 ważne punkty...ale wiem że to będzie ciężkie bo przecież masz atut własnego toru...powodzenia
jak to sie mówi niech wygra lepszyDuży uśmiech