Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Media
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Proponuję aby wprowadzić kamerzystów na stadion, którzy będą filmować mecz. Oczywiście będą płacić za kamerowanie i na takiej zasadzie jak opłacamy reklamę w meczu, znaczy płacimy przykładowo 100 000 i jeżeli będzie wielka oglądalność dostajemy spore pieniądze. Będzie to naliczane tak jak przyjazd kibiców na stadion, płacimy za reklame i przychodzą kibice, płacimy medią i kibice którzy nie mogą przyjechać oglądają mecz, a my na tym czerpiemy kase. Można dodatkowo zarobić na kibicach którzy przyjdą na stadion i ci którzy będą oglądać w domu.
ja jestem na nie. Juz lepszym pomyslem tak jak napisalem kiedys jest wprowadzenie premii za zwyciestwo, a nie wrzucanie kamerzystow, telewizji czy radia
[Obrazek: 3072.jpg]
Z tymi mediami to by trzeba było sie zastanowić ja proponuje tak nie zeby płacić telewizji za rozreklamowanie naszego meczu bo my jestesny nenagerami klubu zuzlowego a nie pracujemy w tv.
Moja propozycja wyglada tak przed kazda kolejka ligowa jesli jestesmy gospodarzami mamy mozliwosc sprzedania praw telewizji do pokazywania naszego meczu (suma oczywiscie bedzie uzalerzniona od rangi meczu np jesli jedzie pierwszy zespol z drugim to duzo kasy za sprzedaz jesli jedzie pierwszy z ostatnim to wogole nie bedzie zainteresowania tv itp. I oczywiscie podczas sprzedazy praw musimy sie liczyc ze mniej kibicow przyjdzie na stadion.
Ja bym jeszcze dorzucil ruski bazarek i fajki z przemytu. A i postawmy jeszcze krzyż pod stadionem to o.Rydzyk cos zasponsoruje
(2012-01-11, 10:16:56)szosti napisał(a): [ -> ]Z tymi mediami to by trzeba było sie zastanowić ja proponuje tak nie zeby płacić telewizji za rozreklamowanie naszego meczu bo my jestesny nenagerami klubu zuzlowego a nie pracujemy w tv.
Moja propozycja wyglada tak przed kazda kolejka ligowa jesli jestesmy gospodarzami mamy mozliwosc sprzedania praw telewizji do pokazywania naszego meczu (suma oczywiscie bedzie uzalerzniona od rangi meczu np jesli jedzie pierwszy zespol z drugim to duzo kasy za sprzedaz jesli jedzie pierwszy z ostatnim to wogole nie bedzie zainteresowania tv itp. I oczywiscie podczas sprzedazy praw musimy sie liczyc ze mniej kibicow przyjdzie na stadion.

jak najbardziej za
(2012-01-11, 11:40:55)L_uckas napisał(a): [ -> ]Ja bym jeszcze dorzucil ruski bazarek i fajki z przemytu. A i postawmy jeszcze krzyż pod stadionem to o.Rydzyk cos zasponsoruje

To otworz bazarek pod stadionem i postaw krzyz zobaczymy ile zarobiszJęzyk napiszesz nam czy taki interes ma sensOczko bo napewno bedziesz mogł liczyc ze cos poslowie z PIS-u za ten krzyz ci odpalą do kasy klubowejCwaniak
(2012-01-11, 11:40:55)L_uckas napisał(a): [ -> ]Ja bym jeszcze dorzucil ruski bazarek i fajki z przemytu. A i postawmy jeszcze krzyż pod stadionem to o.Rydzyk cos zasponsoruje

Tu byłbym na nie bo z fajek zbyt dużo byśmy zarabiali
odrzucone