Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Polewanie i ubijanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
dokładnie,popieram puri
(2012-01-12, 00:05:16)stefik4 napisał(a): [ -> ]tak jak tutaj piali pomysł jest raczej odrzucony z racji kopoiwania z SM. Cos takiego bys moze bedzie zrobione ale w calkiem innej postaci tzn wiekszego wyboru rzygotowywania nawiierzchni NP super twarda, Super grzaska, gładka jaka stol itp.

to ma sens ale to trzeba rozbudowac:
Nie wiem jakie są mozliwosci silnika, ale powiazal bym to z motorami a dokladnie z przełożeniami
Powiedzmy do piątku gospodarz może ustawic rodzaj nawierzchni - w powiazaniu z pogoda daje mnostwo mozliwosci. NIe wspomne o dlugosci toru Oczko
przyklad:
gospodarz decyduje sie na grzaska. I to widzi gosc. Ale gospodarz ma jeszcze wybor: super grzaska, zwykla grzaska, delikatnie grzaska - tego gosc nie widzi. Musi gosc wyczuc po pierwszych biegach (jasne zasady musza byc) co wybral gospodarz. Jezeli zna swoich zawodnikow to po 4-5 bedzie przelozony
ostatni post ktory napisal @ to bardzo fajny pomysl. Podczas meczow byla by fajna zabawa.

Nawierzchnie :

ubita , twarda, beton

normalna (nie mam pomysla jakie rodzaje normalnej nawierzchni moglyby byc. Zwykla, normalna pospolita?)

lekko grzaska, grzaska. kopa

Dla kazdego motoru dostepne by byly dwa rodzaje przelozen, tak by do rodzajow nawierzchni : twarda,normalna i grzaska, nie trzeba bylo montowac innych przelozen.
Tak jak napisal Puri, gospodarz spotkania najpozniej do dnia poprzedzajacego mecz mogl by zdecydowac w ktora strone chce przygotowac tor i odpowiednio przelozyc sprzet...

Przelozenia a roznice czasowe? Mysle ze powinny byc minimalne w granicach 0,1-0,2sek blednegoo przelozenia.
Przykladowo gospodarz przygotowal tor lekko grzaski, a gośc zalozyl ze bedzie kopa w takim przypadku jego zawodnicy traca(w zaleznosci jaka wartosc bylaby przyjeta) 0,4sek na bieg.

Witam
Jak na moje to chodzi o realizm a nie żadne kopiowanie
Byliście kiedyś na meczu tam to normalne
Powiem krótko Tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie ma co mówić: "ściągnięte z SM'a", bo SM istnieje już ponad (chyba) 7 lat i ma wiele różnych i bardzo dobrych opcji i nie wiele zostało tam do dodania. Jak byśmy robili byle żeby nie z SM'a to nic by w SW nie było
ja tez jestem za -ale pod warunkiem, ze to nie bedzie tak zwalone jak w sm Oczko. W SM nic nie wiadomo po co, na jakiej zasadzie i czy dobrze zrobilem.
Jeżeli bedzie wszystko czytelne nie widzę przeciwskazań, no i stanowczo jestem za ustawieniem możliwości ustawienia przed meczem taktyki polewanie/ubijanie - oczywiscie w czasie mecz tez jest mozliwa zmiana
Na pewno nie moze bc tak, ze jest grzasko, deszcz i jest mozliwa opcja polewanie
Ja to widzę bardziej jako przeciwdzialanie pogodzie w danym dniu
takze reasumujac podstawa to jasne zasady!
Dałem fajny pomysł na 2 stronie - myślę, że warty do rozpatrzenia. Pomysł wykluł się w glowie Stefika, ja go rozszerzyłem a specjal2009 dokończył
Stefik luknij tam na 2 stronę da się coś z tym zrobic?
Witajcie. Rozwinąłem trochę ten temat: http://www.speedway-world.pl/forum/showt...p?tid=1290
Stron: 1 2