Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Talent
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
tylko może mogłoby być większe prawdopodobieństwo skoku +3 przy talencie 5
Popieram pomysł Specjala który wydaje się najlepszym rozwiązaniem
Ale ja uważam że pomysł jest bardzo dobry ale na wprowadzenie jest już niestety za późno....
bo nie można zrobić czegoś takiego menagerom którzy kupując zawodników z talentem 5 sugerowali się tym że będa mieli same skoki +2 i +3 i wydali na nich naprawde niemałe pieniadze!!

Jakby wprowadzono to co Wy zaproponowaliście to zawodnicy z max talentem straciliby na wartości i wyniki zostałyby wypaczone. Nie mozna od tak sobie wprowadzić poważnej zmiany w grze która odbiłyby się znacznie na wynikach...

Co do rozłożenia skoków przy talencie 1-4 możecie majstrować, ale 5 nikt nie powinien ruszać. Język
Pomysł Specjala najlepszy i trzeba się nad nim zastanowić,ale Ukppuu też ma rację.Przy tal.5 zostawić +2,+3.
Proszę ! http://www.speedway-world.pl/i,a Duży uśmiech
Mówcie czy git czy nie git co poprawić Język
Dla mnie jest to super ,niech zostanie tak jak tutaj tylko przydało by się do tego jeszcze słupki takie jak np. są w treningu zawodników Duży uśmiech
jak dla mnie git niech tak zostanie.to chyba ten pomysł specjala jest najlepszy i ten został wprowadzony...
Triodex ale tego skrypt nie bedzie, on zostal tylko wporwadony tak testowo i pogladowo ;]
Dla tych, którym się nie chce liczyć pobawiłem się i wygląda to mniej więcej tak:

Próba powtórzona 100 razy dla zawodników z talentem 3, 4, 5, wyniki prezentują się następująco:

Talent 5

70% +3
30% +2

Talent 4

30% +3
43% +2
27% +1

Talent 3

20% +3
57% +2
23% +1
stefik rozumiem ;d
Ja jestem za tym żeby to wprowadzić jak najszybciej! Mój zawodnik z talentem 4 zaliczył drugi raz pod rząd skok +1. No zdeko zwała, że zawodnicy z talentem 2 mają lepsze skoki. Trzeba to jakoś ogarnąć.
zrobione
wprowadzone - do zamnknięcia
zamykam
Stron: 1 2