Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Historia zawodów indy w profilu zawodnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poprzedni temat z tą propozycją został usunięty więc tutaj proszę się wypowiadać jak byście to widzieli.
W profilu zawodnika zrobiłem tak:
Tam an dole gdzie był przyszłe zawody to cofnąłem date wyszukiwania i zrobiłem zależnośc dla VIPów. Normalny widzi poprzednie, najbliższe i te za 2 tygodnie.
Siler widzi chyba na 3 tygodnie do tyłu i 4 do przodu.
Gold vidzi 5 do tyłu i 5 do przodu.

Jesli chcecie powiększenia tych limitów to nie ma problemu. Oceniajcie. Mod niech na razie zostawi ten temat ;]
moim zdaniem wystarczy tak jak jest teraz...
Chyba niepotrzebne jest widzieć aż 4 i 5 zawodów do przodu, bo organizować można jednorazowo tylko jeden turniej. Raczej nikt nie będzie organizował zawodów z miesięcznym wyprzedzeniem zostawiając 3 wolne soboty po drodze.
brylant ale przeciez zawodnik moze bys rozstawiony na 5 sobot do przodu w innych zawodach wiec tak jak to zostało zrobione jej poprawne
Dobre by ot bylo jak by mozna organizowac dwie imprezy lub trzy w zaleznosci od rodzaju konta. W sumie taka opcja usprawnial by turnieje idywidualne ktore sa tu na forum.

Obecnie jak sie zorganizuje zawody na sobote to juz nie mozna zorganizowac zawodow na nastepna sobote.
No pomysł specjala jest bardzo dobry planowaniem turnieji na dwa trzy tygodnie do przodu dla SVIP i GVIP
Dokładnie pomysł Specjala jest very good. Dla Silver - 2 imprezy na przód, dla Golda - 3.
wprowadzone
zatem do zamknięcia
zamykam