Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zmiana w systemie przyjścia juniora do szkółki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Pomysł poza jedną innowacją przy rozbudowie poziomów szkółki, co i tak nie ograniczy obecnych graczy mających teraz np. na poziomie 4 mają 7 juniorków w szkółce - reszta to klon Hattricka (za bardzo pragniesz wcielać pomysły z managera piłkarskiego - być może następną Twoją propozycją będzie "Sztab szkoleniowy" ?? , aby wypompować więcej kasy z gry ). Osobiście większość osób z rozbudowaną szkółką na 6-7 poziomie za pewne nie zgodzi się na start od zera.
Ja mysle ze obecny system jest git, tylko należalo by uzależnić ilośc adeptow w szkołce od jej poziomu ( tak jak to napisał Ukppku mądra głowa Duży uśmiech )
Jeżeli chodzi o ilość adeptow wzgledem lvl szkolki to jest duże pole do popisu Język Tylko Stefik musi sie określić czy przewiduje jakiś limit adeptów w szkołce, a wtedy można konkretnie obmyślić schemat Duży uśmiech
A ja uważam, że lepiej cos wcielac z managera pilkarskiego niz z konkurencji o tematyce zuzlowej
Pomysł jest bardzo dobry i graczy sm-a by zżerała zazdrość jakby coś takiego weszło
Może i jest podobny do hattricka ale jest przerobiony na potrzeby zużla i dlatego nie są idealnym klonem. Widac, że pomysłodawca przemysłał sens takiej szkółki.
Najlepiej powiedzieć od razu nie. Założe się, że nawet tego nie przeczytaliscie i nie zastanowiliscie sie jakby to wygladalo
Dziwie się tym co uwazają, że to co teraz jest ok. Dla mnie totalna klapa, nic się w szkólce nie dzieje
Akurat wiekszośc sobot jest wolna i idealnie mini liga by sie wkomponowała w kalendarz.


Gram akurat guti u konkurencji w HT, SM, i kilka innych , nie wywarło by to jakiejkolwiek zazdrości u nich Język - nie napisałem "nie" tylko "za pewne nie zgodzi się na start od zera"- co jest tylko moim domysłem. A propos pozostałości pomysłu poza tym że klon - to nic nie zarzuciłem jak widzisz i kto tu nie czyta zwłaszcza ze zrozumieniem (pisząc "Założe się, że nawet tego nie przeczytaliscie"). Jeśli zaś chodzi o dany pomysł, to jest jeszcze coś takiego jak techniczna strona możliwości wprowadzenia niego w życie. To Stefik ma znaczące zdanie przy akceptacji formy pomysłu, ale cieszyć się trzeba że dyskusja nam "wrże" i jednak coś się dzieje, co tylko pomoże w rozwoju gry.
Grasz w HT? super ja zaczałem całkiem niedawno i bardzo mi się spodobało
A co wywierania zazdrości to oby było jej jak najwięcej bo wtedy będzie jeszcze więcej graczy
Co do technicznej strony to fakt wyzwanie pewnie jest nieziemskie. Ale jak kiedyś SW ma być lepsze od konkurencji to trzeba spróbowac Oczko
A co do zerowania, zabierania to po krótkiej dyskusji na sb stwierdzam, że nie można zabierać, ci co maja mieliby mega handicap
Sam pomysł jest bardzo dobry. Tylko po co dodatkowe opłaty za zatrudnienie nowego trenera przy danym poziomie skoro każdy poziom kosztuje dużo więcej więc cena powinna być juz w tym wliczona. Ale wymyślone jest fajnie, byłoby co robić przy szkółce. Ale co do tej mini-ligi jakoś nie jestem przekonany, ale to takie moje odczucie. A i co do opłat jeszcze to to co jest teraz czyli nakład na szkółke mógłby być jako poprostu pensja dla skautów i trenerów. Tylko żeby nie wyjść na minus bo wg moich obliczeń to można zostac w pantoflach po takich inwestycjach, więc należałoby podniesć nieco stawkę sponsorów. No i troche mniej juniorów na każdy poziom bo zaczynając z 4 to jest dużo a kończąc z 15 to już zdecydowanie za wiele, bo to żużel a nie piłka nożna. I jeszcze uwaga do wyszukiwania w rejonach, tego też jakoś nie widze żeby np. ktoś z Podlaskiego przyjeżdzał na treningi do Leszna. Chyba że można by tu włożyć poruszany niegdyś temat o obcokrajowcach w szkółce co wg mnie było by lepsze niż szukanie po wielu rejonach w polsce, bo wtedy za kilka sezonów żużlowcy z zagranicy liczyli by się bardziej w grze.

Podsumowując:
- Poziomy tak jak Ty wymyśliłeś to bardzo fajna koncepcja
- Ceny w zatrudnieniach nowych trenerów, skautów automatycznie w cenie danego poziomu
- Mini-Liga z jednej strony mało przekonuje mnie osobiście, ale z drugiej za to byłaby kasa od kibiców chociaz pewnie i tak nie wielka więc wciąż na minus
- zwiększyć pensje od sponsorów aby utrzymać szkółkę
- Nakład na szkółkę to pensje dla skautów i trenerów
- Mniejsza liczba juniorów co do danego poziomu (tak żeby max było 10 na 20poziomie, choc to i tak wiele)
- skauci mogliby wyszukiwać obcokrajowców

Asteck666

w każ•dym razie coś trzeba ze szkółką zrobić, przynajmniej pomysł ukppku, jaki poziom - tyle juniorów
bo kasy władowałem tyle ze głowa mała i fakt dostaje juniorów, ale z takimi juniorami, to ja co sezon będe spadał do niższej ligi
Speed jak już pisałem to miał być szkielet. gdzieś by ta kasa ze szkółki przychodziła gdzieś by odchodziła. ogólnie chodzi o urozmaicenie gry żeby było w niej co robić a nie ograniczać się do zbudowania dobrego zespołu i potem robienia jednego transferu na kilka sezonów.
Pomysł napisany przez Masło jest dobrym pomysłem, powiedziałbym nawet bardzo dobrym.
- Poziomy można by zostawić za ceny, takie jakie są teraz. Dodatkowo Ci, którzy mają już rozbudowane, mieliby nadal.
- Juniorzy, których mamy zostaliby, lecz z warunkiem takim, że jak ktoś ma za dużo, jak na limit, wybiera tych, którzy zostają i resztę usuwa Admin. Jak ktoś ma za mało (do tych 4 z 1 poziomu) to dostają brakujących Uśmiech
- Liga też dobrym pomysłem jest Uśmiech
Jak an razie myslalem o stworzeniu tylko limitów odpowiadając do jakiegoś poziomu, bo pomysł maslaa jest tak rozbudowany że zajął by pewnie ze 2-3 tygodnie Uśmiech
wow czyli nie mówisz nie. Ja mogę czekać i 2 miesiące byle była by perspektywa czegoś tak czadowego Uśmiech Już się zgłaszam do ewentualnych testów
Guti nie ma w tym nic trudnego tylko duzo pisania prostych skryptów, tekstów, stowrzenie asystntów i porządne sprawdzenie.
no to jak się zdecydujesz za to wziać to proponuje załozyć wątek na forum, w którym będziemy zamieszczac propozycje tekstów, jakie będą potrzebne dla określenia zdolności, talentów zawodników, z chęcią wezmę w tym udział Oczko
jeśli skrypty są proste to może mógłbym pomóc mam dośc dobrze opanowanego html (ale musiał bym sobie przypomnieć) właśnie planuję zacząć jakiś kurs php bo do tej pory używałem gotowych skryptów tylko


PS. myślę że szkółka to największe pole do popisu najmniej wykorzystane w sm i jeśli tutaj by zrobić ją taką mega to naprawdę była by duża przewaga nad sm
A propo sm warto tam założyć konto ?

Ps. Pytam ponieważ mój kumpel tam założył i do tej pory mu konta nie aktywowali chyba już tydzień czeka
Stron: 1 2 3 4 5 6 7