Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: nie dla ACTA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

To nie reklama. Od tego zależy nasza przyszłość czy będą kontrolować w internecie nasze ruchy. Chcesz być kontrolowany? Pewnie nie. Zachęcam ekipę Speedway-World.pl do przyłączenia się do tego protestu!

ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement) - Międzynarodowe porozumienie, które już niebawem może zmienić także Twoje życie. ACTA w założeniach ma walczyć z podrabianiem towarów i piractwem. W rzeczywistości sprowadza się do tego, że każdy Twój ruch w internecie będzie śledzony przez dostawcę Twojego internetu oraz rząd, a ewentualne naruszenie (nawet nieświadome) praw autorskich będzie wiązało się z odcięciem dostępu do internetu, oraz karą.

Ponadto Twój dostawca internetu będzie miał możliwość, a nawet obowiązek blokować wszelkie strony na których znajdują się materiały naruszające prawa autorskie. Do takich stron można zaliczyć np. YouTube. To nie przypadek, że do tej pory nie słyszałeś o ACTA. Jej tworzenie jak i podpisanie odbywa się za plecami społeczeństwa.

Źródło: niedlaacta.pl

Wszystkie informacje oraz możliwość przyłączenia się do protestu:
niedlaacta.pl

PS. Mam nadzieję że nie dostanę za to bana bo po prostu, to że można być swobodnym w internecie bez kontroli!

Nigdy nie wiemy czy to żart czy fakt
po prostu nauczyliśmy się że nikomu nie wolno ufać.
I to nas sprowadza z dobrej drogi.


pozdROWienia dla normalnych...

PSs. Proszę o zrozumienie.
a czytaliście o co w ogóle chodzi??...bo ja tak i powiem wam szczerze że tak już jest od dawna!!! i na moje te ACTA moze sobie byc...
Obecnie mamy 2018 rok. Od tego czasu ekipa rządząca została całkowicie wymieniona. Udało się obronić wolność i niezawisłość internetu. Myślę, że z pewnością swój pozytywny wkład mieli w tym m.in. adwokaci z Gorzowa dla których przepisy prawa to całe ich życie.
Co myślicie nad ostatnim wyciekiem danych z fb ? spradzaliscie czy Wasze prywatne informacje zostały przekazane dalej ?