Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: limit zawodników w zespole
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
guti chcesz to rezygnuj a jak pograsz chociaz 1 sezon to zobaczysz taka opcje " obozy " i jak bardzo szybko mozna przywrócic sprawnosc podczas obozu !! a SM to dziadostwo jakich mało zacznijmy od tego !! i nie pisz tutaj ze sprawnosc powoduje rezygnacje z gry bo jak ktos chce grac to bedzie grał !! kupujac zawodników z wyzsza sprawnoscia!! i poprzez min obozy na koniec sezony odniesie ja!!
(2012-01-27, 09:19:00)daehniks1 napisał(a): [ -> ]guti chcesz to rezygnuj a jak pograsz chociaz 1 sezon to zobaczysz taka opcje " obozy " i jak bardzo szybko mozna przywrócic sprawnosc podczas obozu !! a SM to dziadostwo jakich mało zacznijmy od tego !! i nie pisz tutaj ze sprawnosc powoduje rezygnacje z gry bo jak ktos chce grac to bedzie grał !! kupujac zawodników z wyzsza sprawnoscia!! i poprzez min obozy na koniec sezony odniesie ja!!

A kto pisał o rezygnacji? MI się SW podoba rozwija się prężnie, dlatego zacząłem się tu udzielać a nie w sm.
SM WG MNIE dalej jest lepszy, ale to lata ewoluowania gry. Wszystko wskazuje, że już niedługo, SW stanie się numerem 1. SM ma dużo lepiej zbilansowane wszystko, ale oczywiście to jest moje zdanie.
Opcja obozy jest mi dobrze znana, jakbyś popatrzył na moją historię to byś zobaczył, że już jestem po jednym sezonie
A pisze, że niska sprawność powoduje rezygnację z gry, bo znam kilka osób,które przez to dały sobie spokój.
To nie problem - przyjda inni, większym problemem jest ze na LT już się robi dno
To był ostatni mój mail w tym temacie niech sobie gra ewoluuje dalej, samo się zweryfikuje, ale nie martw jestem pamiętliwy i Ci to wypomnę, jak będziemy już zmuszeni wprowadzić ograniczenia.
p.s. mnie ta sytuacja nie dotyczy - ja chcialem dobrze dla sw
czyli:
limit zawodników
limit wystawiania zawodników w ciągu dnia przez jeden zespół
lepszym rozwiązaniem będzie wprowadzić limit zawodników trenujących każdego dnia np. do 20
(2012-01-27, 15:04:24)Squall1 napisał(a): [ -> ]lepszym rozwiązaniem będzie wprowadzić limit zawodników trenujących każdego dnia np. do 20

miałem się nie odzywac ale musze Uśmiech
ten pomysł doprowadzi do dalszego "psucia zawodnika" o którym pisałem ja i kilka osób wyżej. To tylko pogłebiło by problem

Brak mi słów,ehh

a i jeszce do daehniksa, pisałes co do zespołu =LBN= cytuje: "to jest jego prywatna polityka ! przypuszczam ze dokłada do interesu lub tez wychodzi na bardzo mały plus" - hehe na jakiej podstawie to obliczyłes? MI wychodzi, ze trzepie kase aż miło. I gdyby nie etyka i wstręt do "psucia zawodników" ja miałbym jeszcze więcej zawodników od LBN.
guti z prostych obliczen to wiem Uśmiech kupuje za grosze sprzedje za grosze a pensje im płaci hehe Uśmiech jak zawodnika nie sprzeda w przeciagu 2-4 tyg. to zarobi niewiele lub straci na tym Język
odrzucone
Stron: 1 2