Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nieoficjalny DPŚ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Rozgrywanie meczów DPŚ.

1.Każdy selekcjoner pobiera tabelę biegów i wypełnia ją zawodnikami uczestniczącymi w meczu.

2.Na podstawie tabeli analizuje, kto jedzie w kolejnych biegach i zastanawia się gdzie ewentualnie może zastosować "manewry" taktyczne. Musi mniej więcej orientować się w sile przeciwników, aby wiedzieć, gdzie zastosowania taktyczne mogą okazać się skuteczne. Zastosowania taktyczne można zastosować tylko w przypadku, gdy jedzie jeden zawodnik z drużyny selekcjonera.

3.W czasie meczu wypełnia tabelę na bieżąco, aby wiedzieć jaki jest aktualnie wynik.
Rozgrywanie meczów będzie wymagało od selekcjonera odpowiedniej koordynacji, ponieważ będzie musiał śledzić przebieg meczu, nanosić wyniki na tabelę i sprawdzać shout box'a, czy przeciwnik nie zastosował np. jokera.

4. Dla urozmaicenia meczy planuję wprowadzić dodatkowo Asa i Zonka.
Zonk- punktacja wszystkich zawodników w biegu 2-1-0-0
Zastosowanie Zonka: np. w biegu jedzie jeden zawodnik z jednego kraju i 3 z drugiego. Gdy wiesz, że przegrasz przeciwnik zamiast 6 punktów zdobywa 3. ; Walczysz z kimś o wygraną i z jego drużyny jedzie 2 zawodników i wiesz że twój zawodnik ma szanse wygrać to zamiast 3:3 będzie 2:1 dla ciebie.
zastosować może każdy, kto wygrywa nie większą liczbą punktów jak 3.
As- punkty tylko dla zawodnika drużyny, która zastosuje. 5-3-2-0
strata do pierwszej drużyny 6 pkt.
Joker-punkty tylko dla zawodnika drużyny, która zastosuje. 6-4-2-0
strata do pierwszej drużyny 10 pkt.

Co myślicie o tym systemie rozgrywania meczy? Na pewno dzięki temu mecze będą emocjonujące, ale czy ten system nie jest za skomplikowany, bo jeżeli tak to po meczu będziemy tylko sumować punkty wszystkich zawodników z danego kraju.
Troche skomplikowany i do tego trzeba być na meczu. A np. ja w weekendy nie zawsze jestem w domu.
możecie załatwić jakoś zbiór zawodnikó z danych krajów w jednym miejscu?
Proponowany terminarz.
11.02 Mistrzostwa Krajowe
18.02 Mistrzostwa Krajowe
25.02 Mistrzostwa Krajowe
03.03 Mistrzostwa Krajowe
10.03 Runda elminacyjna
17.03 Półfinały, mecz o 7 miejsce
24.03 Finał, mecz o 4 miejsce
Uwazam ze korzystniejsze bedzie tylko sumowanie punktow zawodnikow po turnieju bo tak jak speed napisal predzej nie kazdy ma mozliwosc bycia online w czasie rozgrywania turnieju.
Szukam asystenta zgłoszenia na PriV sorki ale ostatnio doszło mi sporo pracy i przydała by mi się pomoc
Panowie chętnie poprowadzę ekipę Rosji bo nie widzę wpisanego managera.
masloo oddalem Ci managera bo mowiles ze masz czas i poprowadzisz to zrezugnuj i ja poprowadze GB
nie ma ani eliminacji krajowych ani nic
witam to kiedy startuja rozgrywki

speed_55

Czy mógłbym poznać selekcjonera Australia U 23? Czy ten turniej w ogóle wystartuje? Jeśli tak, to kiedy to nastąpi. Kiedy dowiem sie czy moje "kangury" łapią się do reprezentacji?
chcialem zorganizowac Mistrzostwa WB to na 18 wyslanych zaproszen odpowiedizlao moze 3 zawodników. Nie ma jak tego zrobic
Jak nie można? No nie wiem chyba masz pecha przy organizacji, bo w czasie gdy nie było selekcjonera Rosji zostały rozegrane rundy mistrzostw Rosji a teraz z braku mistrzostw Niemiec i Danii teraz są organizowane i frekwencja jest w miarę dobra.
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-4827 na 16 zaproszeń
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-5005 na 16 zaproszeń
http://www.speedway-world.pl/i,ind na 12 wysłanych zaproszeń
Wybieranie składu reprezentacji.
Już do 02.03 należy podać 3 reprezentantów danych reprezentacji. Najlepiej aby selekcjonerzy poinformowali menedżerów, że ich zawodnik został powołany do reprezentacji, żeby przyjęli odpowiednie zaproszenie.
Do 04.03 należy podać kolejnych dwóch reprezentantów i ewentualnie zawodnika rezerwowego.








Podział na grupy i organizatorzy rund eliminacyjnych.

I - organizator: Wodz (Sparta Łysomice)
Reprezentacja Polski 3 Ligowców
Wielka Brytania
Dania

II - Szymon2782 (BULSI LESZNO)
Australia U-23
Rosja
Szwecja

III - puri (Tż Start Czarne)
Australia
Niemcy
Polska U-19
Reprezentacja Polski U-19
Selekcjoner: Speed
1. Cezary Barawąs (Victory Leszno)
2. Edward Jasek (Krzyżacy R3 Toruń)
3. Zachariasz Ostrowski (Polonia Ostrów Wlkp)
4. Jurand Miras (Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp)
5. Krystian Klasa (Stal Gorzów)
Stron: 1 2 3 4