Lista uczestników:
Grupa A
01. Jan Plekanec (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98276
02. Albert Demusiak (Aforti Start Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98567
03. Fabian Ćwiek (Biało-Czerwona Husaria)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98130
04. Janos Nagy (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98875
05. Wladimir Gulin (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98064
06. Radek Jagr (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98197
07. Karol Tworkowski (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99038
08. Jerzy Koszutski (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98158
09. Eryk Kopiec (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98112
10. Oleg Mastrov (Ahtung SC)
https://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98042
11. Olaf Maźniak (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98138
12. Wojciech Muszelik (Stal-Browar Bialcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98069
13. Jędrzej Wałcerz (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99027
14. Wojciech Wierzbicki (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98864
15. Adam Palejewski (Stal-Browar Bialcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98034
Grupa B
01. Ash Edgecombe (ZKS Huragan Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98177
02. Adam Matys (KS ROW RYBNIK)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98103
03. Kamil Sendel (Biało-Czerwona Husaria)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98045
04. Jerzy Szajthauer (Aforti Start Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98293
05. Ugo Bugo (Stal-Browar Bialcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98122
06. Szczepan Kłapouchy (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98159
07. Oiva Kaariainen (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98072
08. Olaf Labos (Frety Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99030
09. Jan Chadryś (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99033
10. Marton Szemet (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101289
11. Włodzimierz Nagier (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99031
12. Shayan Alcorn (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99036
13. Karol Dryk (Furia Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98142
14. Roman Pawliksen (GRYFY Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99029
Grupa C
01. Stanisław Brzenski (Polonia Osielsko)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-99048
02. Zuza Pulo (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98099
03. Nicki Tirsda (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98029
04. Paul Kariya (ARJUMA Golub-Dobrzyń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98093
05. Michał Majewski (Misiek Speedway Team Łódź)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98108
06. Valtteri Autio (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98155
07. Mateusz Balzam (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98038
08. Mateusz Zdręka (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98088
09. Emil Boruciński (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98083
10. Per Holdii (Furia Bydgoszcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98027
11. Mario Kamieniorz (Husaria BERG Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98106
12. Teddy Ekbald (Aforti Start Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98321
13. Piotr Handzik (Błyskawica Radlin)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98086
14. Roman Zajadlik (FC STAL DESSAU)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-98244
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-11 w grupach A-B oraz z miejsc 1-10 w grupie C