Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: zadaszenie stadionu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
jest limit miejsc 45 000 przecież.
Myślę że kwoty są na odpowiednim poziomie, sam pomysł rozbudowy również pozytywny więc nic innego jak tylko wprowadzać Uśmiech
45000 miejsc na moje za dużo tak jak pisałem limit rozbudowy zmniejszyć do 30tys i wtedy te max niech przyjdzie raz na rok Uśmiech
Jack ma racje jeżeli chodzi o wielkość stadionu
na czasy nie powinno miec wpływu bo juz teraz sa one ok 46 s a co bedzie jak zawodnicy beda mieli skile po 100?? wyscig bedzie trwał 20 sekund??
Nierealne czasy to kolejny problem i pomysł na kolejną dyskusję

anonim-04

a ile w tedy będzie wynosiło utrzymanie stadionu?? i jesli ma podskoczyć liczebność ludzi na stadionach to czy podskoczy tak samo reklama ??
i jeszcze jedno dlaczego jeśli limit jest 45 000 miejsc to dlaczego gracze na początek dostają tylko 1 500 miejsc??

anonim-04

i jeszcze jak to zadaszenie bedzie sie miało do rankingów stadionu
Przyjjście kibiców na stadion powinno być uzależnione od pogody i wyników jakie dany zespół osiąga bo co z tego jeżeli w EL ma przyjść przykładowo 15 tys kibica jak drużyna przegrywa mecz za meczem lub jest gdzieś pod koniec tabeli a w niższej lidze przykładowo przyjdzie 3 tys ludzi a drużyna wygrywa mecz za meczem i zajmuje czołowe lokaty w tej chwili właśnie to tak wygląda że niższa liga i kilka tysięcy ludzi a w EL po kilkanaście tysięcy
Tofik jak już uwzględniasz kibiców od wyników danej drużyny to byś musiał uwzględnić że za dużo kibiców nie przychodzi w meczach lidera z msc 4-10 bo mecze są smutne i pozbawione emocji,czyż nie?
nie czepiajmy się pierdół, pensje Panowie, pensje!!! to jest priorytet Duży uśmiech stadion jeszcze jako tako działa dać ograniczenie max 25k i będzie zacnie
I co będzie z tym zadaszeniem? Każdy zainwestowany grosz się przyda, żeby wyjść z pod kreski.
Nie będzie. Zamykam.
Stron: 1 2