Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: seniorzy na pozycjach juniorow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
zauwazylem, ze w niektorych meczach na pozycjach juniorksich 6, 7, 8 moga jednak jechac seniorzy
przyklad z ostatniego ligowego meczu: http://www.speedway-world.pl/i,live-56680
byc moze dotyczy to tylko drużyn, ktore nie wystawiaja na mecz skladu i dostaja taki skład z automatu, ale nie powinno chyba miec to miejsca?
prosze o sprawdzenie
W przypadku gdy twój przeciwnik nie wystawi składu to automatycznie jest wystawiany najsłabszy skład przeciwnika gdzie seniorzy się znajdują na pozycji juniora ponieważ gdyby była trzymana zasada że seniorzy na poz 1-5 a juniorzy 6-8 to ten mecz mógłbyś przegrać więc na poz 1 najsłabszy i dalej w dół numerami. Wątek już był przerabiany tylko trzeba na forum dobrze poszukać
dzieki za wyjasnienia, na logikę dla mnie jest to błąd, stad to napisałem, poszukam wiec w innych tematach
nie do konca sie ta regula sprawdzila w meczu jaki podalem, tam akurat ten pod nr 1 nie jest najszybszy, a senior na pozycji juniora zdobył (prawie) najwięcej punktow
do zamkniecia
A mnie spotkała niespodzianka ! Wystawiłem skład na sparing z SPEEDY sid a tu ustawka z automatu ? Przerąbałem meczyk i dostałem po kieszeni za brak składu ?!? Czy ktoś zna rozwiązanie ?