Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: skaut
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
moją propozycją jest opcja skauta...polegało by na tym że raz w sezonie można by było wysłać skaut na poszukiwanie nowych talentów w innych krajach...była by to opcja płatna i tylko dla osób, które są na tzw "plusie" finansowym...można by było go wysłać na 3 okresy poszukiwań: krótki, średni i długi...i wtedy koszt wysłania go na poszukiwania by był zależny od czasu jego trwania...można by było też rozbudować tą opcję o ulepszenia skauta który na początku by wyszukiwał przeciętnych i słabych zawodników, a wraz z wzrostem ulepszenia by znajdował coraz lepszych zawodników...dzięki temu w grze pojawiło by się więcej zawodników zagranicznych i można by było zrobić limit obcokrajowców w drużynie...co sądzicie o tym pomyśle Uśmiech
jak dla mnie bardzo fajnyUśmiech
Nawet fajny pomysł. Dodał bym jeszcze wybor do jakiego kraju skaut ma jechać na poszukiwania talenciakow
Dobry pomysł
kiedyś taki pomysł był i został "anulowany" Język
Mi się podoba, ale trzeba to dopracowac, żeby tacy skautowie nie dawali zbyt dużej przewagi Oczko