Lista uczestników:
Grupa A
01. Ireneusz Zinówko (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101594
02. Merrick Moseley (Mad turtles Rivne)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101662
03. Artur Pieńkowski (FC STAL DESSAU)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101637
04. Micha Sumarokov (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101609
05. Nick Pedersen (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101716
06. Eryk Gierlik (Bombardierzy Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101711
07. Cezary Surlas (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101713
08. Mads Rommedahl (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101825
09. Leonardo Baldasso (Stal-Browar Bialcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101669
10. Albert Jurgielski (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101741
11. Tadeusz Warcicki (Stal H69 Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101665
12. Cezary Prawica (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101810
13. Joseph Edgecombe (FURIA BYDGOSZCZ)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101659
14. Marcin Niewrzoł (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101796
15. Leszek Świtlkowski (FC STAL DESSAU)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101727
16. Luke Edgecomb (Stal H69 Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101720
Grupa B
01. Damian Redkiewicz (Mad turtles Rivne)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101688
02. Szczepan Hebdzyński (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101706
03. Andrejs Labynich (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101616
04. Demetriusz Panamerev (ASTECK Zielona Góra)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101605
05. Radim Darida (SC Gdynia)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-102639
06. Mateusz Kureń (GANDZIA PANDZIA SPEEDWAY TEAM 99)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-103643
07. Oliwier Drążek (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101723
08. Mirosław Serdeń (Stal H69 Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101689
09. Bo Leppäluoto (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101703
10. Kacper Cnotalski (SDD Toruń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101638
11. Stanisław Lencer (GANDZIA PANDZIA SPEEDWAY TEAM 99)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-102088
12. Davey Dawkins (Werewolves SG)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-102035
13. Marek Bruna (Stal-Browar Bialcz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-102081
14. Dyter Junker (SDD Toruń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101608
15. Przemysław Ziembiński (Stal H69 Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101818
16. Nicki Issakson (Roko-Big Speedway LUBLIN)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101619
Grupa C
01. Phillips Sitrich (banditos 1979gkm)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101630
02. Steen Eskildsen (Stal H69 Rzeszów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-102059
03. Damian Węcławski (Świry Tarnów)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101814
04. Władysław Chociłowski (STAL GORZOW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101829
05. Arkadijs Burtovoi (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101652
06. Adam Suchenia (Bombardierzy Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-104279
07. Krystian Pisowadzki (KM Orzeł Łódź)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101712
08. Dawid Dzięsław (GKM Grudziądz)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-102396
09. Carsten Renke (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101620
10. Jędrzej Krystof (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101596
11. Heinrich Bodmer (2012)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101781
12. Waldemar Pajerczak (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-102632
13. Charles Aggrey (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101657
14. Robert Kucner (Mad turtles Rivne)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101696
15. Freddie Cottman (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-102848
Grupa D
01. Jarosław Archutowski (GKM 1979)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101640
02. Adam Hentosz (KM Orzeł Łódź)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101599
03. Mirosław Jarmuszewski (Ahtung SC)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101811
04. Steven Speiser (Club Red Rabbit)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101650
05. Robert Zajdych (Bombardierzy Leszno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101687
06. Zachary Minaev (PIECHRybnik)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101631
07. Sylwester Sachaj (ROW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101641
08. Scott Macken (SDD Toruń)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101625
09. Claes Nissen (Aforti Start Gniezno)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101697
10. Mirosław Lapis (FURIA BYDGOSZCZ)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101739
11. Benon Ylimainen (banditos 1979gkm)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101621
12. Robert Jacolik (TARZAN'S TEAM TARNÓW)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101776
13. Petrh Collett (GANDZIA PANDZIA SPEEDWAY TEAM 99)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101849
14. Kazimierz Czupowski (FC BROWAR WITNICA)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101602
15. Kazimierz Nikścin (FC STAL DESSAU)
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-101905
Awans do półfinałów uzyskają zawodnicy z miejsc 1-8 w grupach A-D